Kullanıcı deneyimini arttırmak ve fonksiyonel olmak için sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizlilik politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.
Dizi kategorisinde

Black Mirror 5. Sezon ne zaman yayına girecek? Black Mirror 5. Sezon Netflix’te mi? Black Mirror 5. Sezon onayı verildi mi? Black Mirror yeni sezonda nasıl sürprizlerle gelecek? Black Mirror 5. Sezon interaktif mi olacak? Black Mirror 5. Sezon Bandersnatch kadar tatmin edebilecek mi?

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

2018 Aralık’ında vizyona düşen Black Mirror: Bandersnatch, Netflix yapımı bir jenerasyondu. Dizi dünyasını kasıp kavuran yapım, bu zamana kadar gerçekleştirilmiş ilk interaktif projeyi gözler önüne sermiştir. Black Mirror serüveni, uzun bir dönemdir devam etmekte. Özellikle Bandersnatch versiyonunun bütün ilgiyi dizi üzerine yoğunlaştırması, dizi severler tarafından Black Mirror 5. Sezon heyecanını da arttırmış durumdu. Geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından 5. Sezon onayı verildi ve bu beklenilen bir durumdu.  Henüz, Netflix tarafından resmi olarak Black Mirror yeni sezon ile alakalı bir duyuru veya paylaşım yer almadı. Ancak kulislere göre yakın zamanlarda yeniden platformda olacağı tahmin ediliyor. Değişmez yayın platformunun Netflix olması, kuvvetli bir ihtimal olacak. Aralık 2019‘a kadar sonuna kadar ekranlarda görülmesi bekleniyor.

spoiler

Kanal

© Copyright 2019 Hastalook

...