4 enfekte

Fenomen haline gelen Black Mirror 6. Sezon ne zaman? yayına girecek. Dizi yeni sezon da Netflix’te mi? Altıncı sezon onayı verildi mi? Yeni sezon nasıl sürprizlerle gelecek? Bandersnatch'teki gibi interaktif mi olacak? Bandersnatch kadar tatmin edebilecek mi?

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

2018 Aralık’ında vizyona düşen Black Mirror: Bandersnatch, Netflix yapımı bir jenerasyondu. Dizi dünyasını kasıp kavuran yapım, bu zamana kadar gerçekleştirilmiş ilk interaktif projeyi gözler önüne sermiştir. Black Mirror serüveni, uzun bir dönemdir devam etmekte. Özellikle Bandersnatch versiyonunun bütün ilgiyi dizi üzerine yoğunlaştırması, dizi severler tarafından Black Mirror 6. Sezon ne zaman? heyecanını da arttırmış durumda. 

Black Mirror 6. Sezon Gelmeli mi?

Geçtiğimiz günlerde Netflix tarafından 5. Sezon yayınlandı ve bu gecikmeli de olsa uzun zamandır beklenilen bir durumdu.  Henüz, Netflix tarafından resmi olarak Black Mirror 6. sezon ile alakalı bir duyuru veya paylaşım yer almadı. Ancak kulislere göre yakın zamanlarda yeniden platformda olacağı tahmin ediliyor. Değişmez yayın platformunun Netflix olması, kuvvetli bir ihtimal olacak. 

Black Mirror 6. Sezon için En yakın tahmin: 2020 yılı!

...