Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Boş zamanlarınızı netflix dizileri listesi, sayesinde daha hareketli kılabilir; seyir zevkinin üst noktalarda yaşandığı dizilere ulaşabilir; aklınızdaki soru işaretlerini anlamlandırabilirsiniz. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Aksiyon Netflix dizileri , diğer kategorilere oranla daha meşakkatli bir yapım sürecinden geçmektedir.Aksiyon türü filmlerle yatıp kalkan izleyiciler, hayatlarında da son derece zor tatmin olmaktadırlar. 

Tarzın delisi olanlar, sürekli olarak hareket, kaliteli görsel efektler, görüntü kalitesinin yüksekliği ve vurdu kırdıdan dolayı yükselen dumanlar… ana başlıklar arasındadırlar. Bütün bu özellikleri bir arada barındıran yapımlar, maliyetleriyle öne çıksalar da gişe de ve seyirci nezdinde büyük bir başarı yakalama imkanları da bulunmaktadır.

Netflix günümüzde, birçok aksiyon severin dizi kültürünü köklü olarak değiştirdi. Original Netflix yapımlarının yanında gerçekten de tutacak yapımlara yer verilmesi, abonelerini fazlasıyla tatmin ediyor.

Sizler için derlediğimiz diziler, türünün son örnekleri arasında yer alabilir. Eğer ki sıkı bir aksiyon tutkunuysanız, asla pişman olmayacaksınız. Ancak hiç aşina değilseniz de yeni bir türe daha âşık olacağınızı söyleyebiliriz.

Aksiyon dizilerinin, filmlerden en büyük farkı seyir zevkinin uzun süre yaşanmasıdır. Bu nedenle aklınızdaki neden Netflix dizileri öneri yazısı okuyorum, sorgulamasına cevap bulabileceksiniz.

 1. The Umbrella Academy
 2. Agents of S.H.I.E.L.D.
 3. Narcos
 4. The Flash
 5. Frontier
 6. Peaky Blinders
 7. Spartacus
 8. Lost in Space
 9. The Last Kingdom
 10. Shooter
 11. Daredevil
 12. The 100
 13. Supernatural
 14. The Punisher
 15. Merlin

11 Haziran Dizi kategorisinde sordu The Umbrella Academy

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...