Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Netflix platformunda yer bulan The Umbrella Academy hikayesi ve kurgusuyla, farklı tatlar barındıracak.

bir cevap ile ilgili: Netflix Dizileri - Aksiyon

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Tamamı aynı günde dünyaya gelen 41 çocuğun kaderi The Umbrella Academy çıkışını oluşturmuştur. Çocuklardan, 7 tanesi Sir Reginald Hargreeves isimli karakterimiz tarafından evlat edinilmiştir. İlerleyen zamanlarda karakter, çocukların özel yeteneklerle donanmış olduğunu tespit edecektir.

Bu özellikleri, Sir Reginald Hargreeves’in onlarla daha fazla ilgilenmesine yol açmıştır. Karakter, bütün evlatlıklarıyla eşit olarak ilgilenmeye çabalayacaktır. Çocuklar ise sorunlu geçmişlerini arkalarında bırakarak, bambaşka bir yaşama girişecektirler.

The Umbrella Academy Aile Okulu Amacıyla Açılmış

Çocukların hepsinin yetenekli olması, Hargreeves’i Umbrella Akademisi adında bir okul kurmaya zorlayacaktır. Çünkü, zamanda yolculuk yapabilen ya da ölülerle iletişime geçen evlatlarının, yeteneklerini daha fazla geliştirmeye çalışacaktır.

Hargreeves ilk başlarda Umbrella Akademisinin, ailelerine çok iyi geleceğini düşünmüştür. Fakat evdeki hesabı asla çarşıya uymayacaktır. Üstelik çocuklar birbiri ardına, akademiyi ve evlerini terk etmeye başlayacaktır.

Hargreeves, hatasının bedelini uzun süre ödemiştir. Yıllar sonra bütün çocuklar, yeniden bir araya gelecektirler. Çünkü Hargreeves, yaşadığı acılar ve pişmanlıklardan ötürü, hayatını kaybetmiştir. Karakterler, birbirlerinin yaşamına ait birçok detayı öğrenecekler ve aksiyonun fitilini, ateşlemeye çalışacaklar. The Umbrella Academy fantastik dizi tutkunları için iyi bir seçim olabilir.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...