Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Zamazingo kategorisinde

Bir yönetim değişikliğinin hikayesi: Sziget Festivali ne zaman? Sziget nasıl bir ruhu temsil ediyor? Yazın evde oturmaktan daha mı iyi?

bir cevap ile ilgili: Coachella Festivali 2020

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Yaz boyunca evde oturmak mı? Sziget fest 2019 'da doya sıya eğlenmek mi? Festivalin bu denli önemli olmasının en büyük sebeplerinden biriside, harikulade manzaraya sahip bir adada düzenleniyor olmasıdır. Tabiatın farklı dokularını, aynı ortamda ruhunuzla hissedebilme imkanınız bulunmaktadır. Her sene binlerce genç ve kendisini genç eden insanlar, festivale büyük gruplar halinde katılmaktadırlar.

Sziget Festival Tarihi? :7 Ağustos 2019 ila 13 Ağustos 2019

Sovyetler Birliği’nin tarih sahnesinden silinmesinden ilham alan Sziget festivali o günlere yeniden dönmenizi sağlayacak bir atmosfere sahip. Üstelik, dünya çapında bu kadar popüler olması, cebinizdeki nakit parayı bile değersiz kılabiliyor. Adaya ayağınızı ilk attığınız andan itibaren, Festipay isimli harcama kartı tahsis ediliyor. Adadaki bütün alışverişlerinizi bu kart sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Standart bir müzik festivali olmasından çok, Sziget ’nde mükemmel koreografilere sahip sanat gösterileri, dünyanın ünlü modacılarının defileleri, aklınızı yarıştırabileceğiniz satranç, şansınızı kanıtlayacak tavla turnuvaları ve pokere kadar çok çeşidi bir aranda bulunduran bir dokusu bulunmaktadır.   

Emsal festivallerdeki gibi tek bir tarzdan müzik yayını yapılmamakta, birbirinden farklı müzik türleriyle her kitleden katılımcıya hitap etmektedir. 2016 yılındaki festivale ülkemizden, Ceza; 2018’de ise Baba Zula ve Ezhel davet edilmiştir. Türk Vatandaşlarının da festivale büyük bir ilgisi bulunmaktadır. Bu duruma en büyük kanıt, gözümüzün önündedir.

Sziget Festival Nerede? : Macaristan’ın Budapeşte şehrine bağlı Hajógyári Adasında

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...