Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Teknoloji kategorisinde

Geçtiğimiz günlerde sosyal mecra yöneticileri, Facebook Instagram ads hizmetinde reklam verenleri aşırı sevindirecek bir karara imza attılar. Kullanıcılar, uzun zamandır instagram hizmetlerinde gösterilen reklamlara yabancı değiller. Yeni düzenlemelerle birlikte Facebook, reklam dünyasında inovasyonu yakalamaya dair adımlar atmaya başladı.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Geçmişten günümüze kadar insanlar, Facebook Instagram ads dahil olmak üzere çoğu reklamlardan nefret etmiştirler.

Öncesinden, hikâye aralarında ve keşfet bölümünde reklamlar gözlemlenmekteydi. Yeni düzenlemeyle birlikte artık, anasayfanızda da bazı reklam modellerine rastlayabileceksiniz.

Akış hizmetlerini kontrol sağladığınız sırada, influencerların etkileyici marka içeriği tanımlarını gözlemleyebileceksiniz. Bu duruma izin verilmesi en çok da fenomenleri sevindirdi. Sonraki süreçte, kendilerini daha büyük kitlelere tanıtmak için daha ekonomik ve kalıcı çözümlere sahip olmuş olacaklar.

Facebook Instagram ads Takip Etmediklerinizi Yansıtacak?

Kulağa biraz garip gelebilir fakat anasayfanızda, büyük bir şok yaşamamınız adına önceden bilinçlenmelisiniz. Benzer reklam modeli şu an Facebook’ta halihazırda uygulanmakta. Çeşitli marka ve ürün tanıtımları, akış ekranında gözükmekte.

İnfluencer hesapların birçoğu, geçimlerini sponsorlu marka içerikleri yayınlayarak sağlamaktadır. Bu zamana kadar sadece takipçileri tarafından görülen reklamlar, Facebook’un duyurusuyla birlikte daha geniş kanallara dağılabilecek.

Bu reklam modeliyle birlikte hem hikayeler arası geçişte hem de anasayfada görülen reklamlar, kullanıcılara olumlu bir geri bildirim yaratmayacağa benziyor.

Resmi kanallardan yapılan açıklamaya göre, Markalı içerik reklam verenleri bundan sonraki süreçte, işletmelerinin marka hikayelerini influencerlar aracılığıyla müşterilerine sunabilecekler. İnstagram’ın önceki reklam modellerinde yer alan Sponsorlu filigranı halen kullanımda olacak. Ayrıca başlıkların üzerinde ücretli bir ortaklık belirtisi kullanılacak.

Önümüzdeki birkaç ay içinde, akış sayfanızda karşılaşabileceksiniz. Bu nedenle panikleyecek bir şey olmadığını ve sıradan bir Facebook Instagram ads olduğunu kabul ediniz.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...