Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Zamazingo kategorisinde

Metal müzik ve Rock müzik severlerin, gitmeyi kesinlikle planladıkları Download Festival birbirinden eğlenceli anlara şahit bırakmaktadır. Her ne kadar Rock ve Metal türler ön planda olsa da diğer müzik türlerine de yer verilerek, muazzam bir çeşitlilik sağlanmıştır. Etkinliğe her sene katılım üst noktalardadır. Metallica, Iron Maiden ve Slipknot başta olmak üzere dünyaca ünlü yıldızları, sahnesinde misafir etmiştir.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Dünyanın en popüler Rock ve Metal gruplarının, Download Festival sahnesi yapacak olmaları, insanların ilgisini üst noktalara çıkarmıştır. Bu nedenle de her yıl ki organizasyon katılım sayısını arttırarak devam etmektedir. Festivalde, Rock ve Metal müzik türlerinin tadını çıkarırken, diğer taraftan da dünyanın en usta dövmecilerine, dövmeler yaptırabilir ya da hayalini kurduğunuz piercingi taktırabilirsiniz.

Download Festival Üst Kalitede

Download Festival sadece müzik etkinlikleriyle sınırlı kalmayan bir etkinlik. Organizasyonun başlangıcından itibaren korku sirkleri ve müzikal komedilerde düzenlenmeye başlanıyor. Bunun yanında her sene artık nostaljikleşmiş hale gelen WWE güreşleri de sahneleniyor.

Download Festival Detaylar

Tarih:12 Haziran 2020 – 14 Haziran 2020

Kapı Açılış: Saat 12:00 PM

Konum: Birleşik Krallık, Donington Park

download festival

22 Haziran Zamazingo kategorisinde sordu Exit Festival

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...