Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Zamazingo kategorisinde

Bu yaz için bazı plan fırsatlarını kaçırmış olsanız da Exit Festival hepsini telafi edebilecek türden bir etkinlik olarak öne çıkmakta. Exit Festival alanında temmuz ayının bütün güzellikleri ve Sırbistan'ın eşsiz dokusunu gözlemleyebileceksiniz .

bir cevap ile ilgili: Download Festival

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap


Etkinlik tam anlamıyla mutsuzluktan Exit Festival yapmak için dizayn edilmiştir. Ana sahnesinde daha çok Rock Müzik türü icra edilmektedir. Festivalde çoklu sahneler de kurulmaktadır. Çok çeşitli bir müzik yelpazesine sahip bulunmaktadır. Punk, HipHop ve Elektronik Dans müziklerine kadar birçok ünlü türden en popüler sanatçılar çağrılmaktadır. Başlı başına mükemmelliğe odaklanılmış olan etkinlikte, kendini kanıtlamak isteyen amatör gruplara da yer vermektedir.

exit festival


Exit Festival için Geç Değil

Müzik türlerindeki çeşitlilik, çok renkli katılımcı kitlesine sahip olmasını sağlamaktadır. Her müzik kültürüne ait motiflerin yer alması, katılımcıların isteklerini büyük oranda karşılamaktadır. Exit Festival tam tamına 15 farklı sahnede icra edilmektedir. Her geçen yıl artan bir katılıma sahiptir. Etkinlikte ortalama olarak 200’e yakın canlı konser ve toplamda da 300.000 kişilik katılımcı yer almaktadır.  

Exit Festival Programı

exit festival program

Tarihi:4 Temmuz 2019 – 7 Temmuz 2019

Konum: Sırbistan, Petrovaradin, Petrovaradin Kalesi

 

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...