Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Zamazingo kategorisinde

Bu yaz kafanızı yaşayabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz Ozora Festival planı yapabilirsiniz. Ozora Festival mistik dokusuyla beraber, maneviyatınızı üst noktalara çıkaracaktır. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Gençlerin, yoğun talep göstermiş olduğu Ozora Festival, her sene görkemli sahnelere yer vermektedir. Festivalde elektronik müzik ve psychedelik türden müzik yayınları yapılmaktadır. Ozora Festival, özünde insan ile doğa ilişkisini temel almaktadır. Festivalde kullanılan bütün motiflerde, varoluş ve doğanın uyumu yansıtılmaya çalışılmaktadır. Müziklerin, çeşitli koreografiler eşliğinde lanse edilmesi, katılımcıların içsel huzuru yakalamalarına büyük bir avantaj sağlamaktadır.

ozora festival

Ozora Festival Uçmayı Sevenleri Ağırlıyor

Festival, 6 farklı müzik sahnesine sahip durumdadır. Katılımcılarını, doğaya karşı nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilinçlendirme faaliyetleri yürütülmektedir. Sıkıntılardan uzaklaşmak ve yemyeşil doğada içsel huzurunu sağlamak, normal festival alanlarının aksine daha fantastik temalarda bulunmak isteyen katılımcılar gönül rahatlığıyla katılım sağlayabilirler.

ozora

Ozora Festival Detaylar

Tarihi:29 Temmuz 2019 ila 4 Ağustos 2019

Konum: Macaristan, Dádpuszta, Ozora,

ozora festival kamp

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...