Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Mayıs 2018 tarihinde ilana çıkan Reef Break dizisi, Fransa ve ABD ortak yapımı bir program olacaktır. Reef Break, yayın platformu, Fransa menşeili yayıncı M6 kanalıdır. Dizinin üretimi, ABC Studios International’da gerçekleşmiştir. Ağustos 2018’de yaz döneminde yayınlanacağı ilan edilen dizinin prömiyer tarihi 10 Nisan olarak açıklanmıştı.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Reef Break Konusu Nedir?

Tamamıyla Reef Break hikayesinin yapısı ve kurgusu itibariyle, büyük kitleler tarafından dikkatleri çekecektir. Başarılı oyunca Poppy Montgomery tarafından canlandırılan Cat Chambers karakteri, akıllara kazınacak repliklere sahip olacaktır. Pasifik adasında bir valinin yardımcılığını yapan, baş döndürücü bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. 

Cat isimli karakter, hayata karşı umursamaz ve itici bir tavra sahiptir. Fakat bütün bunların yanında karşı koyulamayacak türden bir çekiciliği vardır. Cat’in geçmişi de kusursuza yakın geçmiştir. 

Karakter bugüne kadar sürekli hızlı tempoda varlık göstermiştir. Yer yer entrikalara maruz kalmış, kimi zaman da bütün ihalelerin faturası kendisine kesilmiştir. Ancak bütün bunların ötesinde suç ve suçlu tanımlarının anlama yeteneğine içgüdüsel olarak sahip durumdadır. Adeta, doğarken kendine verilmiş bir hediyedir.


reef breakReef Break Yayın Tarihi Ne Zaman?

İlk sezonuyla birlikte, ortalığı kasıp kavuracak olan dizinin son planlara göre 20 Haziran’da prömiyeri ayarlandı. Perşembe günü saat 10:00’da ABC ve M6 kanallarından televizyonlardaki yerini aldı ve bütün ilgiyi kendi üzerinde toplamayı başardı.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...