Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

One Day at a Time ve Friends From College gibi şovların iptali Mr. Iglesias, sitcomunun önünü açtı.Netflix platformunda aboneliğe sahip kullanıcıları, kahkaha tufanından geri bırakmamak için yaratıldı. Kulislerde konuşulanlara göre yapımın, büyük bir sükse yaratamayacağı düşünülüyor. 1. sezonun çok olumlu Mr.Iglesias yorumlarına konu olacağı düşünülüyor.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Mr. Iglesias Kimdir?

Iglesias adındaki karakter, Mr. Iglesias adından da anlaşılacağı üzere, hikayemizin kahramanıdır. Amerikan yapımı sitcom projesinde, bizlere daha çok şişman ama sempatik bir hava yaşatacaktır. Üstelik, kendisini Kevin Hench gibi nadide bir oyuncu temsil edecektir.

Dizi severler, özellikle de ılımlı tavrına karşı tam bir Gabriel Iglesias aşığı oldular. Komedyen karakter, dizideki yazarlar arasında yer almasa da üst düzey yapımcı pozisyonunda bulundu. Bizde de benzer bir Recep İvedik emsali beklentisi yarattı fakat eline su dökemedi.

Mr. Iglesias, son derece kaba ancak bir o kadar da sevimli bir lise öğretmenidir. Karşısında ciddi kalabilmek son derece zor olsa da kendi alanında saygı duyulması gereken bir pozisyona sahiptir. Bu kadar şeker gibi bir öğretmenin öğrencileri nasıl olur derseniz, tek bir kelimeyle tanımlamak yerinde olacak ve zamanınızdan tasarruf sağlayacaktır: Uyumsuzlar! Fakat her şeye rağmen, idealist öğretmenleri onlarda herkesin göremeyeceği boyutlarda başarı potansiyeli görecek, kahkahalar bardaktan boşalırcasına yağacak…

 


Mr. Iglesias Ne Zaman Başlıyor?

21 Haziran 2019 tarihinde başlayan yapıma, Netflix akış platformundan erişilebilmektedir.

Mr iglesias

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...