Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Genç kitleleri peşinden sürükleyen Stranger Things 3. Sezon maratonuna karşı hızlı bir giriş yaptı. Kısa sürede yoğun ilgi odağı olan dizi, Netflix canlı akış platformunun göz bebekleri arasında yer alıyor. İzleyiciler yer yer sürprizlerle tanık oldukları ilk bölümde, beklentilerinden fazlasına tanık olmuşa benziyorlar. Çünkü gerek sosyal medya gerekse de dizi eleştirmenleri, 3. sezonu beğenecekleri yönünde bir tavra sahipler.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Stranger Things Teması

Bilim kurgu yapımlarına karşı aşinalığı olan ve büyük tutku besleyen izleyiciler, gönül rahatlığıyla izleyebilecekler. Çünkü hem hikayesi hem de kurgusu, bilim kurgu temasını iliklerinize kadar hissetmenize yardımcı olacak.

Stranger Things, olay örgüsü itibariyle 80’ler konseptinde ilerliyor. Bu durum önceki günlerde Spotify kullanıcıları tarafından daha çok hissedildi. Haliyle dizinin tüm müzikleri, 80’li yıllar ile izleyicileri bütünleştiriyor. Üstelik dönemin atmosferini başarılı bir şekilde yansıtabilmesi için oyuncuların davranışlarıyla veya görsel olaylarla bilgisayar üzerinden fazla oynanmıyor.

Stranger Things 3. Sezon Konusu

Will isimli karakterimiz, henüz 12 yaşında olmasına karşılık son derece olumlu bir akış açısına sahiptir. Sıradan günlerden birisinde esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Farklı kanallar üzerinden arama tara çalışmaları yapılmaktadır. Ancak Will arkasında en ufak bir ipucu dahi bırakmamıştır. Adeta yer yarılmışta içine girmiştir. Stranger Things bambaşka boyutları ortaya çıkaracaktır.

Ekiplerin uzun uğraşları hiçbir şekilde umut vermemektedir. Tüm arama şevki kırıldığı ve ekiplerin çalışmaları sonlandırdığı esnada sıra dışı bir kız çocuğu çıkıp gelecektir. 

Kendisinin kaderi de tıpkı Will ile benzerdir. Yıllar önce ortadan bir anda kaybolmuştur. Bu süreçte yaşayacaklarını aktarması, Will’in kurtarılması adına önem arz edecektir. Fakat hem arama kurtarma ekibi hem de küçük kız, sıra dışı durumlara tanık olacaklar. Stranger Things olayları git gide daha karmaşık bir hal almaya başlayacak.

stranger things

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...