Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

24 Ağustos 2018 tarihinde gösterime giren Crazy Cakes yapımının yayın platformu Cooking Channel. 21 bölümle televizyonda yer edinen yapım 16 Nisan 2019 tarihinde 2. Sezon finalini yapmıştı.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Ülkemizde bir jenerasyonu olsa büyük bir kısmını evlenecek çiftler oluşturacak olan Crazy Cakes isimli televizyon dizi serisi, konsepti ve konusuyla iştah kabartacak bir program. Özellikle de hamur işleri ve pastalara karşı dayanamayanlar için en büyük işkence niteliği taşıyacak. Çünkü, programda Amerika’da faaliyet gösteren pasta ustalarının çılgın pastalarına yer veriliyor.

Çeşitli fırınlara ziyaretler gerçekleştirilerek yansıtılan pasta yapım işlemi, izleyenlerin ağızlarını sulandırmaya yetiyor. Üstelik bu zamana kadar pastalardan ve keklerden mevcut beklentinizi bile arttıracaksınız. Çünkü, programda kimi zaman gerçek boyutlarıyla birebir hayvan kopyaları, kimi zaman da yer çekimine karşı güç gösterisi yapan düğün pastaları yer edinmekte. 

Ülkemizdeki klasik düğün ve nişan pastaları, beyaz kremalı olanlar olup kesim işlemlerinde maketler kullanılsa da Amerikan kültüründe Crazy Cakes kültürünün büyük bir rağbet gördüğü söylenebilir.

Neden Crazy Cakes İzleyesiniz?

Kim ağzının sulanmasına yol açacak bir programı izlerdi? Tabi ki kimse ancak bu program, özellikle kısa süre sonra pasta gerektirebilecek bir etkinlik düzenleyecek kişilerin ufkunu açmak konusunda, gayet başarılı bir seçim olacak. Yani yazın düğününüz, nişanınız ya da kınanız varsa burada Amerika’nın en ünlü pasta şeflerinin elinden çıkan pasta modellerini görebilir, kendi etkinliklerinizde de tasarım olarak yararlanabilirsiniz. Fırıncıların akıl almaz gösterilerine karşı, hamile bireylerin izlenmemesi tavsiye olunuz.

Crazy Cakes 3. Sezon Ne Zaman?

Yapımın 3. sezon prömiyeri 5 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak. Yayın platformu Cooking Channel.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...