Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Teknoloji kategorisinde

Oyun severlerin nefeslerini tutarak beklediği GTA 6 hakkındaki komplo teoriler bitip tükenmek bilmiyor. Peki GTA 6 hakkında söylenilenler ne kadar doğru? GTA 6 ne zaman piyasaya çıkacak? Beklenilen performansı gösterebilecek mi? Haritalar neleri kapsayacak? 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

GTA 5 şüphesiz ki oyun dünyasında büyük bir devrime imza attı. Bu durum gözlerin artık GTA 6 versiyonuna dikilmesine neden oldu. Oyun hakkında bu zamana kadar ortaya atılan komplo teorilerinin ardı arkası kesilmedi. Daha GTA 5 piyasaya sürüldükten bir hafta sonra, kendisi hakkında birtakım söylemler yer buldu. Üstelik bu söylemler, oyun dünyasını heyecanlandıran detaylar barındırıyordu.

Geçtiğimiz günlerde PC Gamer ve Kotaku kariyerine sahip bir arkadaşı bulunan reddit kullanıcısı, arkadaşını referans göstererek bazı Rockstar Games sırlarını ortaya dökmeye çalıştı. Ne kadar doğru olduğu bilinmez ancak biz atılan taşın daha fazla derinlerine inerek, kendi kurgumuzla tahminlerde bulunacağız. GTA 6 hakkında ortaya çıkan söylentiler:


GTA 6 Dedikodular

  • Rio ve Vice City’nin birleştiği kurgusal geniş bir harita yaratılacak. Ayrıca Liberty City ve Küba eklemeleriyle, haritanın farklı motifler taşıması esas kılınacak.

  • Oyun modern bir dünyadan çok 70 ila 80’ler ruhunda ilerleyecek ve Narcos dizisinin büyük bir idol olarak görüldüğü düşünülüyor.

  • Kahraman çeşitliliğiyle, her kitleye hitap edebilen Rockstar, bu sefer tek bir kahraman seçimine izin verecek ve bu kahramanın, erkek olması bazı kitleler tarafından tepki görecek.
  • Geçmişteki hava durumu olayları kasırgalar, taşkınlar ve daha birçok doğal olayla bir adım öteye taşınılacak.
  • Oyunun dinamikleri itibariyle, tıpkı Red Dead Redemption 2’deki gibi ekipmanlarınız ve kişisel araç gereçleriniz bagajda saklanacak. Bu nedenle de cephane sahipliğinin sınırlanması planlanıyor.

GTA 6 Online

GTA’nın bu modunda bütün oyunculuklar kendi imparatorluklarını yaratmaya çalışacaklar. Bunun içinde oyun merkezi dinamiklerinin üst düzey olması bekleniyor.

GTA 6 hakkındaki söylentiler bu kadarla sınırlı değil ancak, kulağa en çok hoş gelen ve olacağına kesin gözle bakılan spoilerlara yer verildi. Rockstar Games GTA 6’yı efsaneleştirmek için çok çalışmışa benziyor. GTA 5’te San Andreas’e dönüş motifleri egemendi. Diğer versiyonda Vice City kullanılarak ayrı ayrı bütün kullanıcı kitleleri, tek bir oyunda birleştirilmeye çalışılacak.

Rockstar Games, GTA Online adımlarıyla birlikte mevcut GTA 5’in kullanım süresini uzatmış oldu. Geçmişte GTA 4 ile GTA 5 arasında tam tamına beş yıl bulunmaktaydı. Doğru orantı kurulduğunda oyuncular mantıklı olarak geçtiğimiz yıl GTA 6 ile buluşabilmeyi bekliyorlardı. Fakat Rockstar Games, büyük bir sürpriz yaparak geçtiğimiz yıl piyasaya Red Dead Redemption 2 oyununu piyasaya sürdü. Oyunun yarattığı atmosfer GTA 6’nın birazcık daha ertelenmesine yol açtı.


GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?  

Tahminler ışığında ve mantık süzgecinden geçirildiğinde GTA 6 versiyonunun, raflarda yerini alabilmesi en erken 2021-2022 hatta 2023’ü bulabilecek. Bu kadar geç çıkış tarihine sahip olması, oyunun günümüz dünyasında üst düzey bir teknoloji barındıracağı ve dinamiklerinin gerçek hayat kalitesinde olacağı düşünülüyor.

gta 6

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...