Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

#discovery ekranlarının yeni bağımlılığı Fast N 'Loud kendine has dokusu, konsepti ve kahramanlarıyla birlikte geliyor. Bu zamana kadar ki bütün modifiye şovlarını arkasında bırakacağa benziyor. Karakterler, bir garajdan aldıkları klasikleri diğer bir garajda milyonlara satacaklar. Fast N 'Loud değer kavramının insanlar arasında ne kadar soyut olduğunu gözler önüne serecek. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Discovery Channel’da ekranlarda gösterime çıkacak olan Fast N’ Loud isimli yapım, gerçekten de araba tutkunları için keyifli anlar yaşatabilecek türden. Richard Rawlings tarafından yapımı üstlenilen Fast N’ Loud, ekranlarda yer edinebilmek için 8 yıl gecikmek zorunda kaldı. Discovery’nin formatı samimi bulması, bütün her şeyin kaderini değiştirdi.


Fast N 'Loud Konusu

Fast N 'Loud, ön planda mekanik konusunda yetenekli bir karakter olan Aaron Kaufmann’ı ve ekibin dinamosu Richard Rawlings’i ön planda tutuyor. Karakterler Teksas, Dallas’ta sahip oldukları evin garajını yani Gas Monkey Garajı, klasiklerle dolu hale getirdiler. Satın alabilecekleri ve geliştirerek büyük karlar elde edebilecekleri projelerin peşinden koşuyorlar. Bir nevi al-geliştir-sat prensibini uyguluyorlar.


Fast N 'Loud

Araba modifiyeli araçları ve klasikleri bakımdan geçirmek konusunda üst düzey bir yetenekleri bulunuyor. Bu durum izleyicilerde büyük bir sempati uyandırdığı gibi harekete geçmelerini de sağlıyor. Fast N’ Loud izleyerek, kendinizi Tokyo’da hissedebilir ya da başkasının çöpünün bir başkasının hazinesine nasıl dönüşebildiğini gözlemleyebilirsiniz. Üstelik 2019’un ortasında ekranlarda yer bulacak.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...