14 enfekte

Ekranların, yeni bağımlılığı Fast N 'Loud kendine has dokusu, konsepti ve kahramanlarıyla birlikte geliyor. Bu zamana kadar ki bütün modifiye şovlarını arkasında bırakacağa benziyor. Karakterler, bir garajdan aldıkları klasikleri diğer bir garajda milyonlara satacaklar. Değer kavramının insanlar arasında ne kadar soyut olduğunu gözler önüne serecek. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Discovery Channel’da ekranlarda gösterime çıkacak olan Fast N’ Loud isimli yapım, gerçekten de araba tutkunları için keyifli anlar yaşatabilecek türden. Richard Rawlings tarafından yapımı üstlenilen Fast N’ Loud, ekranlarda yer edinebilmek için 8 yıl gecikmek zorunda kaldı. Discovery’nin formatı samimi bulması, bütün her şeyin kaderini değiştirdi.


Fast N 'Loud Konusu

Fast N 'Loud, ön planda mekanik konusunda yetenekli bir karakter olan Aaron Kaufmann’ı ve ekibin dinamosu Richard Rawlings’i ön planda tutuyor. Karakterler Teksas, Dallas’ta sahip oldukları evin garajını yani Gas Monkey Garajı, klasiklerle dolu hale getirdiler. Satın alabilecekleri ve geliştirerek büyük karlar elde edebilecekleri projelerin peşinden koşuyorlar. Bir nevi al-geliştir-sat prensibini uyguluyorlar.


Fast N 'Loud

Araba modifiyeli araçları ve klasikleri bakımdan geçirmek konusunda üst düzey bir yetenekleri bulunuyor. Bu durum izleyicilerde büyük bir sempati uyandırdığı gibi harekete geçmelerini de sağlıyor. Fast N’ Loud izleyerek, kendinizi Tokyo’da hissedebilir ya da başkasının çöpünün bir başkasının hazinesine nasıl dönüşebildiğini gözlemleyebilirsiniz. Üstelik 2019’un ortasında ekranlarda yer bulacak.

...