Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Netflix platformunun, izleyicileri yakalayan yapımlarından Wynonna Earp 4. sezon lansmanını, kulislerde konuşulanlar ışığında 2019 sonlarında gerçekleştirecek. Hikayenin son sezonu olabileceği ise fanlar tarafından üzgünlükle karşılanıyor. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Michelle isimli karakterin, sahip olduğu üç çocuktan ikincisi Wynonna Earp, 12 Eylül 1989 yılında dünyaya geldi. Ablası Willa ile birlikte, babasının en sıkı mirasçılarından birisidir. Yedi tarafından yürütülen bir saldırı sonucunda, babasını korumaya çalışan karakter henüz 12 yaşındayken, yanlışlıkla babası Wyatt’ı öldürmek zorunda kaldı.   


Wynonna Earp Fantastik Temalar Barındırmakta

Ablasını ve babasını kaybeden Wynonna Earp, kendini evlerine saldıran şeytanların hedefinde buldu. İlk olarak St. Victoria psikiyatri kliniğinde, tedavi altına alınan karakter erken yaşlarda zor zamanlardan geçti.

Wyatt Earp adındaki kanun adamının soyundan gelen, ancak gerek özellikleri gerekse de dış görünüşü nedeniyle dışlanan Wynonna isimli kadının başından, geçenler anlatılacaktır. Dünyada konumlanan kötü niyetli mahluklar ve yediyi alt etmek üzere Doc Holliday’in önderliğinde mücadele edecektir.


Wynonna Earp 4. Sezon Yakında

Reytinglerle birlikte Netflix akış hizmetinin, en nadide yapımları arasında yer buldu. Hem yayıncının hem de yapımcının memnun olmasıyla birlikte, Wynonna Earp 4. sezonu içinde büyük bir beklenti yarattı. Kanada menşeili yapımın, yeni sezonda büyük sürprizlerle yer edineceği düşünülüyor. 10 bölümlük sipariş verildiği düşünülürse, 2019’un son çeyreğinde Netflix platformunda erişime açılacak.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...