Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Teknoloji kategorisinde

Mesajlaşma kullanıcılarının en büyük problemlerinden olan whatsapp silinen mesaj sorunsalı, büyük bir merak ve şaibe yaratmaktadır. Bazen saniyelerle gözünüzün ucundan kayıp giden gerçekler, son dakika düzeltmesiyle elinizden alınabilecektir. Özellikle de herkesten silme işleminin, yazılan yazıları sonsuzluğa kavuşturduğu düşünülmektedir. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Belki de birçok kez Whatsapp silinen mesaj durumlarıyla karşı karşıya kaldınız. Genel olarak da hepsinin mazeretleri yanlış yazmıştık ya da yanlışlıkla oldu denilerek, geçiştirilmeye çalışılmıştır. Fakat ya tüm bunlar bir yalandan ibaretse? Peki öğrenmeniz gereken bir şey sonrasında vazgeçilerek yok edilmişse? Ya sevgiliniz sizi gerçekten aldatıyorsa?

Yazının devamında whatsapp silinen mesaj gönderilerini, edinebileceksiniz. Üstelik, mesaj herkesten silinmiş olsa dahi geri getirebilmek mümkün oluyor. Sadece birkaç teknolojik cinlik yapmak gerekiyor.

 


Whatsapp Silinen Mesaj Okumak

Gerek Whatsapp gruplarında gerekse de özel konuşmalarda, gönderiler istenildiği takdirde herkesten silinerek, sonsuzluğa azledilebiliyor. Ancak bütün silinen mesajları dahi okuyabileceğiniz yöntemler bulunuyor. Uyarmak gerekirse bazı zamanlarda büyük gerçeklerin açığa kavuşmasına yol açıyor.

Ortaya çıkan yeni bir uygulama whatsapp silinen mesaj gönderileri için bir umut niteliğinde oldu. Üstelik herhangi bir illegal işe bulaşmadan halledilebiliyor. Özellikle de stalk konusunda kendilerini aşmak isteyenler, ilişkilerinden şüphelenenler ve bazı durumlarda yüze vurulmak istenilenleri elde etmek çok kolay hale geliyor.

Uygulamanın şu an için Türkçe desteği olmasa da İngilizce arayüzle bile günümüz kullanıcıları, işlemlerini halledebilmekteler.

 


Efsane Uygulama Notification History Log

Uygulama üzerinde yapılan testler ışığında Notification History Log başarılı sonuçlar doğurmuştur. Aslında temel prensipte, kullanıcılarında bildirim olarak gördükleri mesajları bir nevi hafızasına kaydediyor, logluyor. Herhangi bir grup ya da kişisel mesaj gönderileri oluşturup herkesten sildiğiniz takdirde, testini gerçekleştirebilirsiniz. Saniye mesaj aralığı fark etmeksizin, bütün olup biten sırlar, uygulama sayesinde açığa kavuşuyor.

Whatsapp silinen mesaj sorunsalları, büyük yıkımlar yaratabilir mi? bilinmez ama kullanıcıların yararına gerçekleri açığa çıkaracağı aşikar.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...