Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

Hikâyesel olarak Ma Filmi, gençlerden oluşan bir arkadaş grubu ve Sue Ann adında bir orta yaşlı kadın arasındaki ilişkiye mercek tutulmaktadır. Sue Ann isimli karakter, kendi halinde ancak bir o kadar da ürpertici bir yapıya sahiptir

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Ma Filmi, Afro Amerikan kökenli karakter, geçmişinde birtakım sorunlar yaşamıştır. Şimdiyse geçmiş travmalarından kurtulduğunu düşünmektedir. Orta sınıf insanların yaşamış olduğu bir kasabada hayatını sürdürmektedir. İnsanlar ile iletişim kurmaktan keyif duymaktadır. Fakat hiç kimse bu zamana kadar yalnızlığını dindirmeye yetmemiştir.

 


MA Filmi Sue Maggie Kapışması

Ma Filmi karakterlerinden, Maggie isimli bir diğer karakter, şehir yaşamından koparak, ailesiyle beraber kasabaya yerleşmiştirler. Maggie, meraklı bir karakterdir ve sıcakkanlılığı sayesinde, kısa yoldan arkadaş grubu edinmeyi başarmıştır. Gençler, o kadar hırsla eğlenmeye çalışmaktadırlar ki bazı zamanlarda yaşlarının yetmeyeceği işlere dahi bulaşmaya yeltenecekler.

Sue ile gençlerin tanışması, bir markette gerçekleştirecek. Gençler, Sue’nin yapmış olduğu iyilikten minnet duyacaklar. Öte yandan da orta yaşlı olmasına karşılık, aileleri gibi bir kafa yapısına sahip olmadığından sevecekler. Sue de adeta, onların akranlarıymışçasına içtenlikle yaklaşacak. Dışarıdan bakanlara, adeta gençliğini yaşayamamış hissiyatı oluşturacak.

Gençler, Sue’nin iyiliğinin şevkinden kırılırlarken üstüne üstlük bir de kendilerini evine davet etmesine hayır diyemeyecekler. Çünkü kasabalarında baş başa takılabilecekleri bir ortam olmadığından, bu fırsatı değerlendirmeye çalışacaklar. Üstelik Sue, onlara ne zaman isterlerse takılabileceklerini belirterek, güven kazandırmak üzerine oynayacaktır.

Sue’nin evini açmasıyla birlikte, gençler iyice zıvanadan çıkacak ve monoton yaşantılarına veda edecektirler. Ancak gençliğin vermiş olduğu merak ve tatmin olmama duygusu, Sue’nin onlara koymuş olduğu kuralı çiğnemlerine yol açacaktır. Gençler Sue’nin evinde verilen, bu zamana kadar ki en iyi partide, kendilerinden geçmiştirler. Ne yaptıklarının bilincinde olmadan, sınırları zorlamaya çalışacaklar. Bunun içinde Sue’nin kendilerine kesinlikle çıkmaları yasakladığı ikinci kata, ona belli etmeden çıkmaya kalkışacaklar. Başlarda sıradan bir odayla karşılaşacak karakterler, sonrasında büyük bir şok yaşayacaklar.

 


Ma Filmi Sue’nin Yolu

Üstelik Sue’de her nasıl olduysa ne yaptıklarını zaten tahmin edecektir. Başlarda klişe bir ebeveyn azarının ardından, hayatlarının en korkulu durumlarıyla karşı karşıya kalacaklar. Hepsinin kaderleri bir yandan kendi ellerinde diğer yandan da Sue’nin vicdanında çizilecek. Tatlı sevimli ve bir o kadar da şirin Sue giderek yerini acımasız, mazoşist bir psikopata bırakacak.

Netflix platformu üzerinde erişilebilecek olan Ma filmi, izleyenleri gerçekten büyük bir strese sokarak gerilimi dibine kadar yaşamalarını sağlayacak.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...