Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

Wolf Children Ame and Yuki Ookami Kodomo no Ame to Yuki gibi çeşitli isimlerle lanse edilen film, Japon animeleri arasında en çok tercih edilen ve beğenilenler arasındadır. Çocuklar için fantastik Japon dünyasında güzel izlenimler yaratacaktır. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Wolf Children Ookami Kodomo no Ame to Yuki filminin konusu

Hana adındaki karakterimiz henüz daha 19 yaşındadır. Hayatının en güzel zamanlarında, aynı üniversitede tanışacağı yakışıklı bir karaktere âşık olacaktır. İkilinin arasındaki muazzam aşk, Hana’nın partnerinin bir kurt adam olduğunu öğrenmesiyle birlikte farklı yönde ilerleyecektir. Ancak hiçbir şey aşklarına engel olmayacak ve ilişkilerinden iki çocuk dünyaya gelecektir. Çocuklardan Yuki, son derece inatçı ve yaramazdır. Diğer kardeşi Ame ise daha sessizdir ve ürkek tavırlar sergilemektedir. Babalarının ani ölümüyle birlikte, Hana çocukları alıp gözden uzak bir yerde yaşamaya karar verecek ve çocukları hayatlarını sorgulamaya başlayacaklar. 

Wolf Children Ookami Kodomo no Ame to Yuki animesini izlediğinizde, güzel bir Japon animasyon deneyimi yaşayabileceksiniz.


Okami Kodomo no Ame to Yuki

25 Haziran 2012 tarihinde vizyona girmiştir. Yapımın yönetmen koltuğunda Mamoru Hosoda oturmuştur. Japonya menşei film, Animasyon, Dram ve Fantastik temalara sahiptir. Filmin süresi 1 saat 57 dakikadır. 

 • Hana’yı Aoi Miyazaki, 
 • Kurt adam’ı, Takao Osawa, 
 • Yuki’yi yetişkin halinde Haru Kuroki, 
 • çocukken Momoka Ono, 
 • Ame’yi yetişkinken, Nishii Yukito, 
 • çocukken Kabe Amon, 
 • Sōhei Fujii’yi, Hiraoka Takuma, 
 • Sōhei'nin annesini, Megumi Hayashibara, 
 • Büyükbaba Nirasaki’yi, Bunta Sugawara, 
 • Bay Nirasaki’yi, Kobayashi Takashi, 
 • Bayan Nirasaki’yi ise Kataoka Tomie seslendirmektedir. 

Filmin senaryosu, Satoko Okudera ve Mamoru Hosoda imzalıdır. 

Film müzikleri, Masakatsu Takagi’ye aittir. 

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...