Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

Son zamanların en etkili bilim kurgu yapımlarından Ad Astra izleyicilerin beklentisini üst seviyeye çıkardı. Ad Astra da Brad Pitt'in oynayacağının duyulması bu beklentiyi iki kat daha yukarı taşıdı. Yapımın son zamanların en ses getirecek filmlerinden birisine imza atacağı düşünülüyor. En azından fragman ile bile bu kanıtlanabilecek durumda.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Brad Pitt, şanına yakışır bir şekilde Ad Astra ile yeniden sahalara dönüyor. Bu sefer tema bilim kurgu üstüne. Yakışıklılığı reis atmosfer dışına kadar taşımaya niyetlenmiş. Hedefteyse Ad Astra yani Mars dahil olmak üzere güneş sistemindeki gezegenler var. 


Ad Astra Filmine Brad Pitt Damgası

Roy McBride rolünde karşımıza çıkacak olan Brad, babasının izinden giden bir çocuk imajı yaratmakta. Çünkü babası sırf uzay alanında çalıştığı için kendisi de uzay mühendisliğine soyunacak. Başarılı eğitiminin ardından NASA gibi üst düzey bir kurumun bünyesinde yer alacak.

NASA’da görev yaptığı sürece türlü testlere tabi tutulan karakter, bir anda kurumun en seçkin çalışanlarından birisi haline gelecek. Hem de torpilsiz. Mutlu bir evliliği de kariyerinin yanında sürdüren Roy McBride, hayatının kadını ve işinden son derece memnuniyet duyacak. Fakat hiçbir şey bir yanının eksik kaldığı gerçeğini değiştirmeyecek ve babasına duyduğu özlem gün geçtikçe katlanacak.

Normal şartlarda, babasının neler araştırdığıyla yakından ilgilenen karakter, 20 sene sonra çarpıcı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak. Babası, 20 sene öncesinde Neptün gezegenine bir keşif için araştırma mürettebatının liderliğini üstlenmiştir. Ancak uzayda yaşadıkları galaktik olaylar, bir daha kendilerinden haber alınamamasına yol açmıştır. Artık öldükleri fikrine herkes sıcak bakmaktadır.

Roy McBride, babasının üzerinde çalıştığı konularla alakalı gelişmeler elde edildiğinde, peşine Ad Astra gönderilecektir. Çünkü babasının güneş sistemini bütünüyle tehdit altına alabilecek bir projesi bulunmaktadır. Projenin uygulamaya sokulduğuysa yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Öte yandan karakter, babasının Lima isimli projede başarısız olmasının nedenini merak etmektedir.

Ad Astra Bol Aksiyonlu ve Bilim Kurgulu


Bu görev öncesinde büyük bir kaza geçiren Roy, normal şartlarda uzaydan yeryüzüne çakılmak durumunda kalmıştır. Fakat görevin ciddiyeti, Roy’un uçuş yeterliliğinin de ötesindedir. Güneş sisteminde ayak basmadık gezegen bırakmayarak, babasına veya projesine ait ipuçlarına ulaşmaya çalışacaktır. Maceranın ucunda neler olduğunu aklı bile kestiremeyecektir. Kendi sağlığını riske atmak bile Ad Astra için fedakârlık gözlenebilecek bir durumdur.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...