Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Zamazingo kategorisinde

Metal müzik severler için bulunmaz nimet Wacken Open Air 2019 bütün ihtişamıyla ziyaretçilerini bekliyor. Festival tarihi ve yeri, yansıttığı kültür ile birlikte yaklaşık 1 ay sonra yoğun bir katılıma sahip olabilecek bir etkinlik. Özellikle de Almanya da düzenleniyor olması Türk Metal severlerin etkinliğe fazla miktarda katılım göstermelerini sağlayacak. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Her sene büyük kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran Wacken Open Air 2019 festivali, 2019 yılında da etkinlik kültürünü yansıtmaya kaldığı yerden devam edecek. Bu etkinlikte daha çok hard rock ile Heavy metal müzik türleri icra edilmektedir. Her yıl katılımcı sayısı 80 bine yakındır. Metalcilerin bir araya gelip kaynaştıkları nadir etkinliklerdendir.

Wacken Open Air 2019 Ağustos Fırsatı

Etkinlik alanında üç adet ana sahne bulunmaktadır. Hepsine de yoğun bir katılım gözükmektedir. Wacken Open Air festivali, farklı ritimdeki müziklerin icra edilmesiyle, görsel bir şölen yaratmaktadır. Açık havada düzenlenen bu festival, katılımcıların yüksek memnuniyetlerini sağlamaktadır. Bir müzik etkinliği olması yanında metal müzik kültürünün gerektirdiği sıra dışı etkinlikler de düzenlenmektedir.  

Özellikle de yaz ayından bunalmış olup da sıra dışı bir tatil etkinliğine, katılmak isteyen kişilerin, biraz da rock ve metal müzik seviyorlarsa değerlendirmeleri mantıklı olacaktır. Etkinlikte, yıllarını metal müziğe ayırmış insanlarla tanışabilirsiniz. Bunun yanında popüler olması kaliteli müzisyenlerin sahne performanslarını zorunlu kılmıştır. Bu nedenle de sıra dışı bir deneyim sunulmak istenilmektedir.  

Wacken Open Air 2019 Festival Tarihi

1 Ağustos 2019 ila 3 Ağustos 2019 tarihlerinde, Türkiye Saatiyle 13:00 ‘da başlayacaktır.

Wacken Open Air 2019 Nerede? 

Almanya’nın Wacken isimli Kasabasında düzenlenecektir. Festival döneminde ulaşım hizmetlerine son derece ilgi gösterilmektedir. Her türlü şehir merkezinden, ulaşım tahsis edebilirsiniz. 

 

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...