Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

Vizyon tutkunlarının gözleri kulakları Rambo 5 Last Blood Son Kan filminin çıkış tarihinde. Özellikle de yetişkin kesim bu film sayesinde eski günlerine gidebileceklerini ve Rambo'nun bir nesle aşıladığı spor aşkını yeniden şevklendireceği öngörülüyor. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Sylvester Stallone yani John Rambo efsanesi, Rambo 5 Last Blood Son Kan ile yeniden dirilecek. Uzun yıllarını Amerikan Ordusu’nda görev yaparak geçiren kahramanımız, askeri anlamda birbirinden zorlu görevleri bile başarıyla gerçekleştirmiştir. 

Rambo 5 Last Blood Son Kanı Döküp Gidecek

Rambo için imkânsız yoktur sadece biraz zaman almaktadır. Bu zamana kadar aldığı her görevi, üstün başarıyla tamamlamış ve yeri geldiğinde bir insanın sınırlarını bile nasıl zorlayabileceğini kanıtlamıştır. Fakat üst üste aksiyonun içinde geçen hayatı, bir seviye sonra mental yorgunluğa yol açmış ve yaşı münasebetiyle de köşesine çekilmek zorunda kalmıştır.

Rambo 5 Last Blood Son Kan serisinin son filminde, John Rambo mesleğinin getirmiş olduğu sağlık problemleriyle boğuşmaya başlayacaktır. Arizona’da gözlerden uzak bir çiftlikte inzivaya çekilmiş olan karakter, yıllar geçse de travma sonucu stres bozukluklarıyla mücadele etmektedir. Tanık olduğu acımasız ve adrenalin dolu anlar, bir an bile olsun aklından silinmemiştir. Diğer taraftan, geçimini de sağlamak zorunda kalmıştır. Eskisine oranla daha mütevazi günlük işlerin üstesinden gelerek, kıt kanaat geçinmeye çalışmaktadır. Vücudu belli fonksiyonlarını kullanmakta bazı zamanlarda zorluk çekmektedir.

John Rambo, sakin yaşamına ayak uydurmaya çalışmakta kararlıdır ve ölümle dans ettiği günlere dönmek istemeyecektir. Fakat bir süre sonra alacağı haber, bütün hayatını altüst edecektir. Maria adında emlak müdürlüğü yapan bir dostu, torunu için kendisinin yardımına sığınacaktır. Maria’nın torunu, Meksika sınırı bir süre önce geçmiş ve ardından sırra kadem basmıştır. Maria, başına bir şey geldiği konusunda sıkıntılıdır ve John Rambo’dan başka kimseyi aramak aklına gelmeyecektir.

John Rambo, Rambo 5 Last Blood Son Kan serisinde bu zamana kadar Maria’nın çok iyiliğini görmüştür. Bu nedenle de hem arkadaşına yarım kalan borcunu ödeyecek hem de bir gencin yaşamına kol kanat gerecektir. Kısa sürede hazırlıklarını tamamlayan karakter, genç karakterin izini adeta Vietnam’daki gibi sürmeye başlayacaktır. Meksika sınırında, gözüne ilk olarak insan kaçakçılığı yapan bir çete ilişecektir.

Rambo, genç karakterin bu kaçakçılarla bir bağlantısı olup olmadığı üzerinde duracaktır. Bir süre sonra, bölgeye bir gazetecinin daha aynı amaçla geldiğini gözlemleyecektir. Gazetecinin de üvey kız kardeşi, Maria’nın torunuyla benzer bir şekilde kaybolmuştur. Bir daha kendisinden haber alınamamıştır. 

Rambo 5 Veda Filmi Olabilir

Rambo’nun omzundaki yük, iki gençten çok birçok gencin kaderini belirleyecektir. Üstelik acımasız çete üyelerinin, gençlere yapabileceklerinin hiçbir sınırı yoktur. Rambo 5 Last Blood Son Kan filmi, Sylvester Stallone’nin günümüz gençlerini de sürükleyebileceği bir formatta ilerleyecektir. Serinin V. versiyonla, sinemaya veda edeceğini düşünenlerin sayısı bir hayli fazla.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...