Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

UKTV’nin Dave’sinde yayınlanan Hurricane Man serisinin, uluslararası dağıtımı BBC tarafından üstlenilmektedir. 8 farklı bölümden oluşan belgesel serisi totalde 1 saatlik periyotlara ayrılmıştır. Her periyotta farklı coğrafyalara konuk olup, birbirinden sıra dışı yaşam öykülerine uzanacaksınız. Henüz yeni yayınlanacak olan belgesel serisi, saniyelerle ifade edilen felaketlerin, bu zamana kadar karanlık kalmış yüzüne ışık tutacaktır. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Hurricane Man belgeselinin konusu dünyanın en büyük fırtınalarını ve yarattıkları yıkımı kayda almaktır. Kahramanımız Josh Morgerman, güçlü görünüşünün hakkını verecek bir performansa imza atmaktadır. ABD’de medyada yer edinilen kasırgalara ve fırtınaların, sosyal yaşamı ne derece etkilediği ve şiddetinin ne düzeyde olduğunu yansıtmaktadır. 

Hurricane Man Josh Morgerman

Josh Morgerman’ın lakabı uğraştığı işten dolayı Hurricane Man’dir. Türkçesi Kasırga Adam olan bu lakap, tam anlamıyla gözlemlenmektedir. Fırtınalar hakkındaki bilimsel veriler INSIDE aracılığıyla elde edilmektedir. Epik ögeleri fazlasıyla barındıran doğal afet senaryolarında, insanlar kimi zaman ölümden kıl payı kurtulmaktadır.

Hurricane Man belgesel serisinde, daha çok 2018 kasırgalarına ve büyük fırtınalarına yer verilmiştir. Josh isimli kahramanımız, güçlük çekse de mücadelesini her kasırgada sürdürmeye çalışmakta ve en ufak anı bile kayıttan kaçırmamaya çabalamaktadır. Kasırganın düzenlendiği yerlere giden Josh, haberlerde bu zamana kadar pek yer bulmayan insanların öyküsüne uzanacaktır. Her ne kadar saniyeler içinde ekrandan kaybolsalar da kasırgaların, insanlara, ailelere ve mülklerine verdikleri zarar yıllar boyu sürmektedir.

Hurricane Man Felaket Çanlarını Çalacak

Karakterlerimiz diğer yandan, acil servislerde bütün doğal afet durumlarında ellerinden gelen yardımı sergileyerek, toplum yararına da görev yapmaktadırlar. Karayipler, ABD, Pasifik’in güneyi ve Asya’nın doğusunda yer alan gerçek yaşam öykülerine ve doğal afet senaryolarına 18 Temmuz 2019 itibariyle Hurricane Man aracılığıyla ulaşabileceksiniz.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...