Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Daha çok tatil tadında seriler tercih edenler için The Detour dizisi en isabetli seçim olacaktır. Dizinin yayın platformu TBS’dir ve tamı tamına 4 sezon sürecek bir hikayesi bulunmaktadır. 4. Sezon 18 Temmuz 2019 tarihinde, aynı yayın platformunda başlayacaktır.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Nate isimli karakter, The Detour isimli dizi de tam bir aile babasıdır. Geçmişte son derece sıkıntılı olaylar yaşamış, şimdiyse işinden kovulmasıyla tamamen hayal kırıklığına uğramıştır. İşinden kovulduğu gün, daha önceden planladıkları iş seyahatine ailesiyle birlikte çıkmayı planlamıştır. Aile tarafından, iş seyahati kısmı geride kalacak ve birkaç tanıdıklarını da ziyaret etmek üzere, hazırlıklarını yapacaklar.

The Detour Konusu Gezi Macerası

Şirketinin, uçak biletlerinin iptalini sağlaması, Nate ve ailesini son derece olumsuz etkileyecektir. Normal şartlarda aile reisi tarafından kovulduğunun açıklanması söylenecekken, Nate bu durumu ailesine açıklamak istemeyecektir. Nate, yalan söyleyerek yaşadığı yıkımın ilk evresini aktaracaktır. Uçak ile çıkacakları seyahatin iptal olup, arabayla devam etmeleri gerektiği hakkında pembe bir yalan söyleyecektir.

Seyahate özellikle de 11 yaşındaki ikizleri heyecanlanmıştır. Robin ve biri erkek biri kız olmak üzere ikiz çocukları, seyahatlerinde yapacaklarının hayallerini kurmaktadırlar. Florida’ya yol aldıkları araçlı yolculukta, birbirinden sıra dışı anlara şahit olacaklar. Nate, bir anda hayatının en mutlu günü olması gereken seyahatte, tutuklanacaktır. Federallerin yoğun ilgi gösterdiği bir sorguda, hayatının en terli ifadesini verecektir. Bir yolculukta, sıradan bir ailenin başına gelmemesi gereken bütün skandallar ve problemler The Detour, dizinde Nate ve Robin çiftiyle çocuklarının başlarına gelecektir.

Nate, sıradan aile reislerine göre son derece farklıdır. Karakter, erkek olmasına karşılık duygusal görüntüsüyle herkesi şaşırtacaktır. Zora geldiğinde ağlamaktan dahi çekinmeyen karakter, annesiyle süregelen problemleriyle uğraşan, aşırı ısrar eden ve her zorlukla mücadele etmeye çalışan bir tipe sahiptir. Karısı Robin’in kestirilemez tavırlarıysa Nate’nin zıt karakteridir.

Eğlenceli ve mizah yapısı son derece yüksektir. Sadece en küçük olaylarda dahi panik havasına katılma türünden problemleri bulunmaktadır. Delilah isimli ergen kızları, ailelerinde kafası en zehir karakterdir. 

The Detour Sıra Dışı İlerleyecek

Sürekli olarak sorular sorarak ebeveynlerinin başını kaldırmayan karakter, her konu hakkında öğrenmeye meyilli ve lafını sözünü de esirgemeyen biridir. Burnundan kıl kapar ve laflarını olduğu gibi yansıtır. Jared isimli oğulları ise diğer ikizine oranla biraz daha kıt zekaya sahiptir. Yaramazdır fakat son derece de sevimli tavırlar sergilemektedir.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...