Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Yemeklerle haşır neşir olmayı sevenler için Restaurant: Impossible mantıklı bir yapım olacaktır. Özellikle de işletme açmak isteyenler, mevcut işletmesinin eksikleriyle yüzleşmek isteyenler ve bir işletmenin nasıl kalkınacağı yönünde hiçbir bilgiye sahip olmayanlar için altın noktalı bilgiler yer almaktadır. Tema olarak da ultra lüks restoranlar yerine kimselerin uğrak olmadığı restoranlar tercih edilecektir.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Günümüzde birçok girişimci için restoran fikri popüler. Restaurant: Impossible daha çok başarısızlıkla sonuçlanan girişimleri masaya yatırıyor. Müşterileri en zor tatmin etmenize yol açan sektörlerden birisi de şüphesiz yemek sektörüdür. Çünkü çoğu insanın damak yapıları ve tatları birbirinden farklıdır. Üstelik bu farklılıklar doğrudan yemeklerinize de etki etmektedir. Acısıyla, tuzuyla, ekşisiyle, tatlısıyla hatta kıvamıyla dahi kusursuz bir yemek yapmak çok zor ve ustalık isteyecektir.

 


Restaurant: Impossible Konusu Başarısızlık

Restaurant: Impossible programında, bir hevesle açılıp da sonrasında batmanın eşiğine gelen restoranlara ışık tutulacaktır. Dünyaca ünlü Şef Robert Irvine, kimi zaman sınırlarını zorlayacağı işlere kalkışacaktır. Normal şartlarda, başarısızlığı tescillenmiş olan bir restoranı, popülerleştirmek için uzun süre ve yatırım gerekebilmektedir. Fakat şefimizin sadece 2 günü ve 10.000 dolarlık yatırım yapma hakkı vardır. Dışarıdan bakıldığında bu kadar kısa sürede bir restoranı, küllerinden diriltmek neredeyse imkansızdır.


Restaurant: Impossible Robert Irvine Profesyonelliği

Şefimiz, bugüne kadar işletmesini üstlendiği çoğu restoranda etkili dokunuşlar yaparak, başarıyı yakalayabilmiştir. Umudun olmadığı ve batmasına kesin gözüyle bakılan yerlere, kendinden bir şeyler katarak insanları memnun etmeye çalışacaktır. Diğer taraftan yemek sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin, olmazsa olmaz kuralları nasıl es geçtiğini gözler önüne serecek ve bazı zamanlarda gözlerden kaçan en ufak detayın bile bilançosunun ağır olabileceğini gösterecektir.

Aslında, bir nevi sosyal sorumluluk çalışması olarak da nitelendirilebilir. Çünkü Restaurant: Impossible batan ya da batacak üzere olan işletmeleri dirilterek, sahiplerini ve çalışanlarını yeniden umutlandırmaktadır. Bu amacıyla bakıldığında her programda, farklı kişilerin çorbalarının kaynamasını sağlayacaktırlar. 

Gerçekten de takdire şayan bir özelliği bulunacak ve Robert Irvine sayesinde nice yuvalar kurtulacaktır. İnsanlar tarafından imkansızın, aslında ne kadar kolay üstesinden gelinebileceği gözlemlenecektir. Özellikle de yemek işine girecekler veya girdikleri halde işlerinden memnun olmayan işletme sahiplerinin, severek takip edeceği bir programdır. Restaurant: Impossible 20 Temmuz 2019 tarihinde, 15. sezonuyla birlikte Food Network kanalında yerini alacaktır.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...