Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Evlilik teklifinden sonra Gelinliğe Evet Diyen genç kızlar, Say Yes to the Dress gelinlik modelleri arayarak alanlar için muazzam bir yapım. Birbirinden heyecanlı gelinler, yakın arkadaşları, aileleri, dünürleri hatta kaynanalarıyla birlikte genç kızlar için önem arz eden gelinlik seçme provalarını yansıtacaktır. Özellikle de düğün hazırlıkları yapanlar, kafalarında model oluşturabilme fırsatına sahip olacaklar. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Günümüzde genç kızlar, en fazla evlilik heyecanlarıyla boğuşmaktalar. Say Yes to the Dress yani Gelinliğe Evet De! isimli program, bu heyecanı bir nebze olsun bastırmaya çalışacaktır. Program konsepti tamamen genç kadınların ya da yeniden dünyaevine girmeye karar kılan kadınların ilgisini çekecektir.

Gelinlik dükkanlarında saatlerce gezilse de bazı zamanlarda istenilen model ya da özellikler keşfedilememektedir. Genç kızlar için gelinliklerinin şıklığı, evlilik adımlarından en önemli olanıdır. Çünkü, yıllar yılı babalarının prensesleri olan kızlarımız, düğün törenlerinde tam bir prenses olarak, bakanları çatlatmayı istemektedirler.

 


Say Yes to the Dress ABD’de Kezban Yok Demeyin

Say Yes to the Dress tüm bu dertlere ilaç olacak ve saatlerce gelinlikçi gezmeden kafanızda istediğiniz modeli oluşturabileceksiniz. Normal giyinme programları, insanları son derece sıkarken Gelinliğe Evet De! programında, yeni gelin adaylarının heyecanlarına da ortak olabilme fırsatı edineceksiniz.

Programda kesinlikle alışılageldik karalamalar bulunmamaktadır. Çünkü kimse kimsenin rakibi değildir. Bu nedenle de herkes mutlu yüzlerle kendi telaşlarını düşünmektedirler. Henüz yeni nişanlanmış genç kızlar, ailelerini ya da arkadaşlarını yanlarına alarak, hayallerindeki prenses kostümünü bulabilmenin arayışlarına girecekler. 

Satıcılar ise bu konuda dürüst davranmayabilirler. Çünkü hepsinin doldurmaları gereken bir limitleri bulunmaktadır. Bu nedenle de Say Yes to the Dress gelinliğinizi kendi kararınızla beğenmenizi sağlayacak.

 


Say Yes to the Dress Türkiye Uyarlaması Tutar

Ülkemizde bu tip senaryolarda, gelin ailesiyle ve gelinliğin parasını ödeyecek kişiyle seçme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gelinlikçiden içeri girer girmez güler yüzler ve beyazlar içindeki gelinlikler birbiri ardına pazarlama politikalarıyla sergiye çıkarılmaktadır. Satış danışmanları bu durumda öncelikle, gelin adaylarının ne tür bir gelinlik istediğini, olmazsa olmaz kriterlerini, konseptini ve gelinlik giyecek kişinin ekonomik durumunu tartmaktadır.

Say Yes to the Dress Randy Fenoli uzmanlığında, ekranlarda yer bulacaktır. Genç kızların zihinlerinde gelinliğin kalitesinin fiyatıyla doğru orantılı olduğu düşünülmektedir. Bu program, gelin adaylarının işini epey kolaylaştıracaktır. Birbirinden şık tasarımlar, hangi vücut türünde nasıl durduğuna kadar yansıtılmaya çalışılacaktır. TLC’de yayınlanacak olan program 20 Temmuz 2019 tarihinde, 17. sezonuyla seyir zevkini yaşatmaya devam edecektir.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...