Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Gerilim türünden yapımlara karşı ilgi duyanlar Autopsy The Last Hours Of serisine son derece tutkulu bir şekilde bağlanabilirler. Bu yapımda, ünlü kişilerin yaşamına değil de ölümlerine odaklanılmaktadır. İncelenen davalar toplumda yer edinmiş kişilerin, komplo teorileri üzerinde yoğunlaşacaktır. Her ihtimal üzerinde durularak, otopsi sonuçları ışığında da teoriler elde edilebilecektir. Kolay kolay sıkmayacak olan yapım, gerçeklerin son derece farklı unsurları bulunduğunu ortaya çıkaracaktır. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Ünlü insanların, bir anda gerçekleşen ölümleri Autopsy The Last Hours Of serisinde detaylı bir şekilde masaya yatırılıyor. Basın dahil olmak üzere, her alanda büyük bir gündem yaratan ölümlerde, sürekli olarak ölümlerle alakalı komplo teorileri üretilmektedir. Üstelik kitleleri tarafından da bu komplolar, aslına astarına bakılmadan kabul edilmektedir. Küresel çaptaki ikonlar, ölümlerindeki skandal durumlar ve medyanın yoğun ilgisi bir araya geldiğinde, işler kimi zaman gerçekten saptırılabilmektedir.

 


Autopsy The Last Hours Of Konusu Ölüm

Dr. Richard Shepherd, bu alandaki en önde gelen isimlerden birisidir. Medyada ve toplumda, ölüm sonrası tartışmaları bil belgesel ile masaya yatırmaya karar vermiştir. Kişiler kimi zaman kurgu, kimi zaman ise gerçektir. Ölen kişilerin, aileleri, arkadaşları ve yakın çevreleriyle de görüşmeler yapılmaktadır. Bu şekilde niçin ya da nasıl öldükleri saptanmaya çalışılmaktadır. Diğer taraftan somut olarak otopsi raporları da incelenmektedir. 

Tıbbi kanıtlar üzerine yoğunlaşan Autopsy The Last Hours Of gizemleri açığa çıkarmak üzere ekranlarda yer bulacaktır. Ölen maktullerin son saatlerini canlandırmaya çalışarak ortada başı boş gezen spekülasyonları sonlandırmaya çalışacaktır. Her bir bölümü 45 dakika süren seri 10. sezonunu 26 Temmuz 2019 tarihinde yayınlamaya başlamıştır.

 


Autopsy The Last Hours Of Komplo Teorili Ölümler

Yeni sezon da Richard Pryor, Steve McQueen, Bruce Lee, Dennis Wilson, Bernie Mac ve Janis Joplin’in hayatlarının son dakikalarına konuk olacaktır. ITV Studios’a bağlı Reelz kanalında yayınlanmaktadır.

 

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...