Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Suç dizileri arasında önemli bir yer edinecek olan No One Saw a Thing Kimse Görmedi yapımı, adaletin bile çaresiz kaldığı durumlardan birisini ele alacak. Tüm kasabanın bir cinayeti işlediği ve bunu kimsenin görüp duymadığı ya da işitmediği hikayesi konu edilecek.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Şiddet yanlısı topluluklar No One Saw a Thing serisinde olduğu gibi günümüzde de büyük bir kitleyi edinmektedirler. Bu tip karakterler, psikolojik olarak sorunlu kabul edilebilirler. Üstelik herkesin kendi adaletini sağlamak istediği bir dünya, suç ve kaos dolu olurdu. Bu nedenle de her ne olursa olsun, ister adalet tecelli etsin etmesin, mahkemeler ve yüce yargıdan şaşılmamalıdır. Çünkü, düzeni sağlamanın tek yolu budur.

Sundance TV ekranlarında gösterime girecek olan No One Saw a Thing, 1 Ağustos 2019 Perşembe günü sahneye çıkacaktır. Küçük bir kasabanın, kendi işledikleri cinayeti bir anda nasıl şöhretli bir hale dönüştürdüklerini ele alacaktır. 6 bölümden oluşan belgesel, 10 Temmuz 1981’de yaşanılan trajedinin üzerinden ilerleyecek. 

 Ken Rex McElroy isimli karakter 37 cinayet işlemiştir. Artık şehrin kabadayılarından birisi haline gelmiştir. Akla mantığa sığmayacak yöntemlerle kurbanlarını katleden katil, elini kolunu sallayarak gezmektedir. Bir süre sonra bakkal dükkanlarından birinin sahibini öldüren Ken Ren McElroy, adalet karşısında hesap vermek üzere bulunacaktır. Suçunun sabit olduğu görülüp, uzun bir mahkumiyete karar verilecektir.

 


No One Saw a Thing Suç Dizisi

Hiçbir şey Ken Ren McElroy’u durdurmaya yetmeyecektir. Hapishaneden mahkum edildikten kısa bir süre sonra kaçan karakter, 50 60 kişiden oluşan kasaba heyetinin kırmızı alarm ile toplanmasına yol açmıştır. Kasaba halkının başına büyük bela olan karakterden, nasıl kurtulacağına karar verilecektir. Çünkü, demir parmaklıklar bile McElroy’u durdurmaya yeterli olmamıştır. Barda toplanan kasabalı, bir süre sonra McElroy’un kamyonetinin etrafını kuşatacaktırlar. Karakterin midesi o kadar pistir ki karısıyla bile zorla evlenmiştir. Karısı Trena ile McElroy’un evliliği, tecavüz suçundan aklanmak için kabul edilmiştir. Diğer taraftan ailesinin evi de yine McElroy tarafından yakılacaktır. Sebep olarak da karara itiraz etmelerini gösterecektir.

No One Saw a Thing Toplumun Nabzını Ele Alacak

Trena araçta yan koltuğunda otururken, kalabalığın üzerlerine geldiğini görüp endişelenecektir. Gerçi kendisini bile McElroy’a tahammülü kalmamışken, kasabalının sakin durmasını beklemeyecektir. Aracın etrafını saran atıcılar, Trena’yı güvenli bir şekilde araçtan indirip, emniyetini sağlayacaklar. 

Sonrasındaysa McElroy, 60 atıcının kurşunları arasında hayatına veda edecektir. No One Saw a Thing kasabalının bu olaydan sonra ağızlarını, gözlerini ve kulaklarını nasıl kapattıklarını ortaya çıkaracaktır. Cinayetin soruşturmasını yürüten gerek dedektifler gerekse ajanlar, hiçbir şahit bulamamıştırlar. McElroy’un ölümü hakkında sadece kurşunların havada uçtuğu, kovanlardan yola çıkılarak tespit edilmiştir.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...