Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

13 Eylül 2012 tarihinde izleyici karşısına çıkan Masquerade Gwanghae: Wangyidoen namja güzel reaksiyon almıştır. Yapımın yönetmeni Choo Chang-min’dir. Ayrıca film, Güney Kore menşeili tipik bir Kore filmidir. Dram ve tarih türüyle beyazperdeye aktarılan filmin metrajı 2 saat 11 dakikadır.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Kral Gwan-hee, Masquerade Gwanghae: Wangyidoen namja filminde, Kore Joseon Hanedanlığını yöneten 15. Hükümdardır. Kısa süre sonrasında bir suikasta uğrayacağını fark edecek ve danışmanı Heo Gyun’a, kendisine tıpa tıp benzer birini bulmasını emredecektir.


Masquerade Gwanghae: Wangyidoen namja Fantastik 

Heo Gyun, uzun uğraşlar sonucunda krala yüksek oranda benzeyen ve geçimini akrobatlıkla sağlayan Ha-Sun’u bulacaktır. Her ne kadar önlem alınmaya çalışılsa da hiçbir şey Gwang-hee’nin zehirlenmesinin önüne geçememiştir. Durum karşısında büyük bir şok yaşayan Heo Gyun, tek çare olarak Ha-sun’u kral sağlığına ulaşana kadar kral gibi davranmaya zorlayacaktır. Ha-sun, krala oranla daha merhametli ve iyilikseverdir. Ha-sun’un insanlar tarafından kabul görmesi, ülke yönetimine ciddi anlamda göz dikmesine yol açacaktır.


Masquerade Gwanghae: Wangyidoen namja Analiz

Filmi izlediğiniz takdirde, entrikalara ve tarihin dramatik sahnelerine tıka basa doyacaksınız. Üstelik son derece heyecanlı savaş sahneleriyle, adeta o dönemleri yeniden yaşayabileceksiniz.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...