Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

Gösteri 2012 yılında, izleyicilerin karşısına çıkan Tek Kişilik Dev Kadro 2 yapımında, Ata Demirer’in eşsiz performansına şahit olacaksınız. Gösteri kaydının yönetmeni ise Ata Demirer ve Hakan Algül’dür. Türk sinemasının stand up, bant kaydı alanındaki sayılı yapımları arasındadır. Komedi temalarının ağırlıklı olduğu gösterinin metrajı 1 saat 38 dakikadır. Yapımın senaryosunu tamamen Ata Demirer oluşturmuştur.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

 Bunun yanında zaman zaman seslendirmeleriyle birlikte, müziklerine de imzasını atmıştır.  Yapımda Necati Akpınar’ın da büyük emekleri bulunmaktadır. Yapım IMDb’den 7,5 puan alarak, izleyicilerin ve eleştirmenlerin gönlünde yer etmeyi başarmıştır.


Tek Kişilik Dev Kadro 2 Konusu
Ata Demirer, özellikle de komedi dünyasının en önemli şahsiyetlerinde birisidir. Aykırı duruşu ve hayatın zorluklarını eğlenceli bir dille yansıtması, zaman zaman betimlemeler ile sorgulamalar yaratması, izleyicilerin büyük beğenisini toplamaktadır. Yapımda Ata Demirer’in rol aldığı, standart bir stand up gösterisi bant kaydına alınarak, daha büyük kitlelere hitap edilmek istenmiştir.

Ata Demirer, konsept olarak, çeşit sanatçıların taklidini yapmak, ünlü kişilere yer yer atıfta bulunmakta ve büyüleyici sesiyle yorumladığı şarkılarla gösterisine farklı tat, dokular katmaktadır. Trakya, insanının tipik bir örneğini sergilemekten de eksik kalmamaktadır. Renkli kişiliğinin sahneye yansıtılmasının yanında, sık sık kendisini de eleştirmektedir.

Gösteride yer alan hikayeler, temel başlıklarla ilaçlar, sağlıksal konular, havadan sudan muhabbetler, gitarın maharetleri, Trakya’nın sıradan sohbetleri, klasik alışveriş anlarında yaşanılan klişeler, bahçıvanlık mesleğine atıflar ve hayvanlar aleminde yaşanabilecek diyaloglar olarak öne çıkmaktadır. 


Tek Kişilik Dev Kadro 2 Analiz

Tek Kişilik Dev Kadro 2 izlemeniz, her dakikasında kahkahalara boğulacağınız, yer yer kendi hayatınızı sorgulayacağınız ve keyifli bir mizah gösterini deneyimlemiş olacaksınız.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...