Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

Film 30 Kasım 2012 tarihinde izleyici karşısına çıkmıştır. Yapımın yönetmenliğini Reema Kagti üstlenmiştir. Film Hindistan yapımıdır ve Bollywood’a aittir. Fantastik, gizem ve suç türlerine ait objelerden yararlanılacaktır. Filmin uzunluğu 2 saat 20 dakikadır. Talaash filmi izleyecekler oyuncu kadrosunda Aamir Khan’ı, Surjan Singh Shekhawat olarak, Kareena Kapoor’u, Rosie olarak, Rani Mukerji’yi Roshni Shekhawat olarak, Nawazuddin Siddiqui’yi Tehmur olarak, Rajkummar Rao’yu Devrath Kulkarni olarak, Rajshri Deshpande’yi  Priya olarak, Sheeba Chaddha’yı Nirmala olarak ve Aditi Vasudev’i Mallika olarak göreceklerdir.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Filmin senaryosu, usta senarist Reema Kagti ve Zoya Akhtar tarafından ele alınmıştır. Bunun yanında Ram Sampath’ta Talaash müziklerini düzenlemiştir. Filmin yapımında emek veren kişiler arasında, Ritesh Sidhwani ve Farhan Akhtar bulunmaktadır. Film IMDb’den 7,3 puanlamayla olumlu bir dönüşe sahip olmuştur.


Talaash filminin konusu

Filmin hikayesinin ana kahramanı Surjan Singh Shekhawat’tır. Surjan, başarılı bir polis müfettişi olarak görev yapmaktadır. Bunun yanında, kısa zaman önce oğlu Karen’i görülmez bir kaza sonucunda kaybetmiştir. Maruz kaldığı olaylar psikolojik olarak bunalıma girmesine neden olmuştur. 

Ayrıca, sergilemiş olduğu tutum sonucunda, karısı Roshini’yle de evliliklerini bitirmek üzeredir. Surjan’ın hayatı, Bollywood’un ünlü yıldızları arasında yer alan Arman Kapoor’un ölümüyle farklı bir boyut kazanacaktır. Ölümü sorgulamak üzere kendisi görevlendirilecektir.


Talaash Amir Khan Ustalığı

Surjan, bir genelevde hayatını kazanmak zorunda kalan Simran sayesinde saklı gerçekleri gün yüzüne çıkarabilmeyi başaracaktır. Fakat ortaya çıkan ipuçlarından birkaçı, karakterin acı dolu günler yaşamasının başlangıcını tetikleyecektir. Karşılaşacağı durumun boyutlarını kafaya takmamaya çalışan Surjan, üzerine düşen bütün sorumluluğu layıkıyla yerine getirmeye çalışacaktır. Talaash macera ve aksiyon dolu Bollywood dünyasında zaman geçirebileceksiniz.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...