Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Film kategorisinde

4 Ekim 2012 tarihinde Ceset El Cuerpo ilk gösterimini yapmıştır. Filmin yönetmenliğini, Oriol Paulo üstlenmiştir. Yapım, İspanyol sinemasına aittir. Gerilim ve gizem türlerini bir araya getirmiştir. Filmin metrajı, 1 saat 47 dakikadır. Coronado’yu Jaime Peña, Hugo Silva’yı    Álex Ulloa, Belén Rueda’yı Mayka Villaverde, Aura Garrido’yu Carla Miller, Miquel Gelabert’i Vigilante Ángel Torres, Juan Pablo’yu Shuk Agente Pablo, Oriol Vila’yı Agente Mateos ve Carlota Olcina’yı Erica Ulloa rollerinde görecekler. Filmin senaryosu, Oriol Paulo ve Lara Sendim gibi başarılı yazarlar tarafından ele alınmıştır. Film müziklerinin yürütülmesinde, Sergio Moure büyük rol üstlenmiştir. 

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Ceset El Cuerpo yapımında, katkıda bulunan kişiler arasında Mercedes Gamero, Mikel Lejarza, Joaquín Padro, Mar Targarona ve Reyes Matabuena yer almıştır. Film IMDb’den 7,6 puana layık görülmüştür.


Ceset El Cuerpo filminin konusu

Sıradan bir morgda, Mayka isimli bir iş kadının cesedi kaybolarak, sırra kadem basacaktır. Hayatını büyük oranda düzenli bir şekilde yaşamış olan Mayka’nın, ölümünün arkasındaki nedenler tam olarak ortaya çıkarılamamıştır. Bu durum, cesedin kaybolmasıyla alakalı komplo teorilerine de sebep olacaktır. 

Davaya Jaime Pena adında bir dedektif atanacaktır. Jaime’de kısa bir süre öncesinde eşinin ölümüyle sarsılmıştır. Yaşadığı travmaların etkisinden kurtulamayan Jaime, hem bireysel yönden hem de halen mesleğinin en iyileri arasında olduğunu kanıtlamak için soruşturmaya ayrı bir özen gösterecektir. Soruşturmaya iki elle asılan Jaime, yavaş yavaş sır perdesini aralayacaktır. Fakat her bir adım sonrasında, maddi ve manevi külfeti büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacaktır. 


Ceset El Cuerpo Analiz

İzleyiciler Ceset El Cuerpo da gerilimi yapımın her dakikasında hissedebilecekler ve gizem karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayacaklar.

 

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...