Kullanıcı deneyimini arttırmak ve fonksiyonel olmak için sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizlilik politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.
#Dizi kanalında

Hikâyede genetik mühendisliğinin bambaşka boyutları ele alınmaktadır. Code of the Wild, genetik alanında kamusal ve gizli dünyalar üzerindeki araştırmalara mercek tutacaktır. Samira Kiani isimli bilim adamı ve Cody Sheehy gibi ödüllük bir yönetmen tarafından yapımı üstlenilmiştir.

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Karakterler, Code of the Wild serisinde ABD ve Çin’de yaklaşık 18 ay süresince insanları düzenleyebileceğini iddia eden, genetik araştırmalara katılacaktırlar. Biyo-hackerlar ve çeşitli bilim adamlarının, çalışmaları gözlemlenecek hatta belgelendirilerek somut delillerle sunulacaktır. 


Code of the Wild Sırları İfşa Edecek

Code of the Wild yapımında, dünyada dikkat çeken hatta bebeklerin bile doğuştan HİV’e karşı bağışıklıklarının kazandırılmasıyla alakalı kan dondurucu deneyler, ortaya çıkarılacaktır. Bu çalışma Dr. Jiankui He tarafından gizlilikle yürütülmüştür. Çalışmalar çok boyutlu bakıldığında, nasıl yaşayacağımız ve nasıl öleceğimiz konusundaki bağlantıyı da ortaya çıkaracaktır.


Code of the Wild’i Dr. George Church Tecrübesi

Son derece önemli bir isim olan karakter, bilim, ticaret ve siyasal konularda üst düzey bir yetkinliğe sahiptir. Ekibin en büyüklerinden birisidir. Harvard laboratuvarında, son derece önemli çalışmalar yapmaktadır. Çin ve ABD arasındaki birçok çeşitli ticari çıkışı gözlemlemektedir. Hatta yaşlanmayı tersine çevirebileceği biyogenetik çalışmalar, şu an köpekler üzerinde denenmektedir. 

Bu konuda önemli bir kademe ilerleyen Dr. George Church, 2 sene içinde insanları ele alacak deneylere de geçebilmeyi planlamaktadır. Genomikler üzerinde hassasiyetle duran bilim insanı Code of the Wild yapımına engin bilgisiyle renk katacaktır.

Kanal

© Copyright 2019 Hastalook

...