Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Hikâyede genetik mühendisliğinin bambaşka boyutları ele alınmaktadır. Code of the Wild, genetik alanında kamusal ve gizli dünyalar üzerindeki araştırmalara mercek tutacaktır. Samira Kiani isimli bilim adamı ve Cody Sheehy gibi ödüllük bir yönetmen tarafından yapımı üstlenilmiştir.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Karakterler, Code of the Wild serisinde ABD ve Çin’de yaklaşık 18 ay süresince insanları düzenleyebileceğini iddia eden, genetik araştırmalara katılacaktırlar. Biyo-hackerlar ve çeşitli bilim adamlarının, çalışmaları gözlemlenecek hatta belgelendirilerek somut delillerle sunulacaktır. 


Code of the Wild Sırları İfşa Edecek

Code of the Wild yapımında, dünyada dikkat çeken hatta bebeklerin bile doğuştan HİV’e karşı bağışıklıklarının kazandırılmasıyla alakalı kan dondurucu deneyler, ortaya çıkarılacaktır. Bu çalışma Dr. Jiankui He tarafından gizlilikle yürütülmüştür. Çalışmalar çok boyutlu bakıldığında, nasıl yaşayacağımız ve nasıl öleceğimiz konusundaki bağlantıyı da ortaya çıkaracaktır.


Code of the Wild’i Dr. George Church Tecrübesi

Son derece önemli bir isim olan karakter, bilim, ticaret ve siyasal konularda üst düzey bir yetkinliğe sahiptir. Ekibin en büyüklerinden birisidir. Harvard laboratuvarında, son derece önemli çalışmalar yapmaktadır. Çin ve ABD arasındaki birçok çeşitli ticari çıkışı gözlemlemektedir. Hatta yaşlanmayı tersine çevirebileceği biyogenetik çalışmalar, şu an köpekler üzerinde denenmektedir. 

Bu konuda önemli bir kademe ilerleyen Dr. George Church, 2 sene içinde insanları ele alacak deneylere de geçebilmeyi planlamaktadır. Genomikler üzerinde hassasiyetle duran bilim insanı Code of the Wild yapımına engin bilgisiyle renk katacaktır.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...