Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.
Dizi kategorisinde

Amerikan rüyasının yaşayıp yaşamadığını açığa çıkaracak olan Undercover Billionaire serisi, özellikle de girişimciliğe meraklı insanların izlemesi gereken yapımlardan. Yapımın yayın platformu Discovery ekranları.

1 cevap

0 gaz
 
En İyi Cevap

Gleen Stearns isimli karakter, Undercover Billionaire yapımının baş aktörü. Kendisi Amerikan Rüyası’nın Nirvana zamanlarında parayı vurmuş, milyoner bir ağabeyimiz. Şimdiki göreviyse kendisine son derece sıradan gelecektir. Elinde milyon dolarlık değere sahip şirketler kurabilmesi için yalnızca 90 günlük bir zaman dilimi bulunmaktadır.

Henüz programın bu şekilde bir iddiası bulunmasa da tahminlerimiz bu yönde. Çünkü, programın temel konsepti normal sıradan bir insanken, milyonerliğe adım atabilmek. Üstelik kimi zaman bir ömrün milyoner olmaya tüketildiği göz önüne alındığında, elde bulunan zaman son derece kısıtlı olacak. 

Undercover Billionaire Girişimcilik Hikayesi

Üstelik, bu meşakkatli ve uçuk hedefe ulaşabilmesi için sadece 100 $ gibi düşük bir meblağda, nakdi mevcuttur. Sıfırdan milyonlarca dolara ulaşmak için son derece fazla efor sarf etmesi gerekecektir. Bunu daha öncesinde başarmış olan karakter, şimdi daha kısa sürede ve daha az yatırımla üstesinden gelmeye çalışacaktır.

Undercover Billionaire Zengin Yapacak

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...