\"acuvue

Günümüz Acuvue oasys kontakt lens teknoloji çağının getirmiş olduğu yenilikler olduğu kadar, götürüleri de olmaktadır. Şüphesiz ki siyah ekranların bir an olsun karşısından ayrılmıyoruz. Her insan neredeyse teknoloji ve siyah ekran bağımlısı haline geldi. Bu durum, bilginin hızlı yayılmasını sağlamasının yanında göz sağlığının da olumsuz yönde seyretmesine sebep olmaktadır. 

Bütün bu görme sorunlarına karşı imdada Acuvue oasys kontakt lens yetişiyor. Firmanın bu zamana kadar ki hem miyop hem de astigmat konusundaki çözümleri, kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni topluyor. Ergenlik çağlarına gelindiğinde lens kullanım konusunda, büyük bir talep patlaması yaşanıyor. Kimi bireyler gözlük kullanımlarını, modaya uygun bir şekilde devam ettirirlerken, kullanım konusunda sıkıntı yaşayanlar alternatif Acuvue kontakt lens kullanımına yöneliyor.

Acuvue Oasys

Kendisinden bir önceki lens markamı, her alanda geride bıraktır. Her ne kadar laboratuvar ortamında inceleme fırsatı bulamasam da kullanıcı performans ve fiyat bakımından her türlü olumlu bildirimlere layık görüldü. Kimi zaman gözünüzde lens olduğunu bile unutabilirsiniz. Çünkü Acuvue Oasys kontakt lens kullanıcıları, ilk zamanlarda hassas dokusu itibariyle gözlerinde lens takılı olduğunu unutup, ovuşturma eğilimine girebiliyorlar. Bu durum ilk başlarda görülen bir problem gibi gözükse de aslında tamamen lensin kullanıcıya sağlamış olduğu konfordan kaynaklanıyor. Miyop ve astigmat konusunda, en ideal seçimlerden biri olarak görülebilir.

Renkli Lens Takmak

Gençler arasında Tiktok salgını peşine Acuvue Oasys Renkli Lens akımını başlattı. Siyah ve Kahverengi gibi göz renklerine sahip olan gençler, uzaktan cazibeli buldukları yeşil, gri, kırmızı ve mavi başta olmak üzere birçok göz rengine ince kontakt lensler sayesinde sahip olabiliyorlar. Bu durum her konuda alternatifleri de beraberinde getiriyor. Genellikle mavi ve yeşil renk koyu göz rengine sahip olan insanlarda belli olabilecek noktalarda belirse de açık renge sahip kullanıcılar, doğal bir formatta kullanabiliyorlar. Kahverengi, ela ve bal rengi göze sahip olan kullanıcılar en uyumlu olarak yeşil renk tercih ediyorlar. Siyah göz rengine sahip olanlar için şaşılmadan mavi renk tercih ediliyor.

Lens ile Uyumak

Lens kullanımına yeni başlayan birçok lens kullanıcısının aklında Lens ile uyumak sorusu beliriyor. Kimi kaynaklar bunun doğru olmadığını öne sürürlerken, uygun formattaki aylık lensleri kullananların da bu şekilde kullanım sağlayabileceklerini kabul ediyorlar. Yani lensiniz aylık lens kategorisindeyse, Acuvue Oasys Lens ile Uyumak konusunda bir endişeniz olmasın.

Acuvue Oasys for Astigmatism

Acuvue firması çoğu rakibinden ayrılan yönüyle birlikte, Astigmat hastalar içinde başarılı sonuçlara imzasını atıyor. Birçok lens firması miyop konusunda problemsiz bir kullanım sağlayabilmektedir. Fakat astigmat hastaların lens konusundaki tutumları bir hayli farklı oluyor. Bu konuda for Astigmatism büyük bir takdiri hak ediyor. Çünkü, kendisinin kullanımı kullanıcı odaklı olmasıyla, konfor sunuyor.

Acuvue Oasys Hydraclear

Bu tipteki lensler, özellikle oksijen geçirgenliği ve nemlilikleri itibariyle, en tozlu ortamlarda bile rahat kullanım sağlamaktalar. Ayrıca hareketli bir yaşam stili tercih eden kullanıcılar, tercihlerini bu yönde kullandıklarında, farkı en yakından görme fırsatı bulacaklar. Hydraclear, günün her saatinde tertemiz bir kullanımı amaç olarak güdüyor. Saha çalışmalarında bireysel lens kullanıcıları da bu özelliğinden yeteri miktarda tatmin oluyorlar.

Solo Care Aqua Lens Solisyonu

Sizler için en uygun lense ve türe karar verdiğinizde, can yoldaşınız olacak bir başka faktörde şüphesiz Solo Cara Aqua Lens Solisyonu olacaktır. Bu solüsyon, gün veya hafta boyunca fiziksel faktörlerden etkilenen lensinizi, arındırmak konusunda üst düzey bir performans sağlayacaktır. Öte yandan lensi yumuşatması, kolay takılmasını da avantaj olarak öne çıkaracaktır. Berrak yapısı, kullanımla birlikte, gözlerini ferahlamasına da yardımcı olacaktır.

Günümüzde, görme bozukluğu yaşayan bireylerin sayısı bir hayli fazladır. Bu durum kontrol altına alınmadığında ve özellikle de küçük çocukların gerek tablet gerekse bilgisayar kullanım tekniklerine uymadıklarında geri dönüşü zor kalıcı görme bozuklukları bırakabiliyor.