Animal Kingdom 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? Animal Kingdom serisi bir sezon daha devam edecek mi? Beklenilen sürprizler var mı ?
Animal Kingdom 4. Sezon 28 Mayıs 2019 tarihinde prömiyer yapacak.

Yapımcılığı TNT tarafından üstlenilen, izlenme rakamlarıyla gözler dolduran dizinin, yakın zamanda yeniden ekranlardaki yerini alacağını, 4. Sezon onayıyla birlikte görmüş olduk. Dizinin, 3. Sezon finalinden birkaç gün sonra yapım şirketi yeni sezon hazırlıklarını giriştiklerini duyurmuştu. Ancak resmi kanallardan fragman veya başka söylentilerle çıkış tarihinin ne zaman olacağı açıklanmadı.

Animal Kingdom ile alakalı, kulislerde tahmin edilen tarih 2019 yılı bitmeden, gösterime gireceği yönünde. Ayrıca gösterilerini öne çekme planlarının olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü benzer yapımlarda da harikulade bir durum gözlenmediğinde, erken prömiyer yaptıkları görülmemektedir. Önceki alışkanlıklarına göre Mayıs ve Haziran aylarında prömiyer yapmışlardı. Bu tahminler yeni sezonun 2019 yılının Mayıs ya da Haziran ayında gerçekleşeceğini düşündürüyor. En azından tarzlarını bozmak istemeyecektirler.