\"Cash

Bir girişimcilik hikayesinin, seri bulmuş şekli Cash Pad isimli yapımdır. Jordan Rodgers ile Jojo Fletcher’in, gayrimenkuller konusundaki eşsiz yetenekleri, gözlerinizi büyüleyecektir. Karakterler, Dallas’ta kendi evlerinde yaşamaktadırlar. Şimdilerdeyse keşfetmiş oldukları yetenekleri, TV karşısındaki izleyicilerle paylaşmaya karar verecekler.  

Aslında Jojo ile Jordan’a izleyiciler Cash Pad ile pek de yabancı değiller. İkili daha önce The Bachelorette isimli yapımda da beraber yer almıştırlar. Karakterler, bir süre önce nişanlılığa adım atarak, iş arkadaşlıklarını aşka dönüştürdüler. Oyunculuk deneyimleri yer bulsa da Cash Pad tamamen evler konusundaki yaratıcılıklarını yansıtacaktır. 8 bölümlük ilk partisi yayınlanacak olan dizi 25 Temmuz 2019 tarihinde prömiyer yapmıştır.


Al Sat Değil Cash Pad

Jojo ile Jordan, 8 bölüm boyunca Austin, Dalak ve Phoenix’teki gayrimenkul sahiplerine, ekstra gelir odakları yaratmaya çalışacaklar ve bu işten de belli bir miktar kar elde edecekler. Mülkleri, kısa vadeli olarak kiralanabilecek tatil evlerine dönüştürmeye çalışacaklar. 

Çift olmalarının yanında, kolay anlaşmaları işlerin başarısını da arttıracaktır. Bazı durumlarda bir nakliye konteynırını ya da yıkık dökük bir hava akımını düzeltmekle saatlerce uğraşabilecekler. Kimi zamansa bakım yapılmayan garajları büyük bir kâr marjına dönüştürecekler.

Jordan ile Jojo’nun amaçları, hayatları boyu sürecek kadar ekstra finansal kaynak sağlayabilmek. Evleri, eşsiz yapılara dönüştürerek bu şekilde bir tatil bölgesi yaratma fikrine sahip olacaklar. Üstelik yapacakları işlemler sadece gayrimenkullerle de sınırlı olmayacak. Terk edilen römorklar, harap edilmiş konteynerler ya da arka bahçelerde paslanmaya ramak kalmış bungalovlar da hedeflerinde yer alacak.


Cash Pad Türkiye’de Tutar

Çift, tatilciler için muazzam daireler yaratıp hem mülk sahiplerine kazandıracaklar hem de kendileri kazanacaklar. Cash Pad Türk girişimciler için de umut verici bir fikir dağıtıcı görevi üstlenecek. CNBC’de İngilizce olarak yayınlanan yapımı, dil bilmeyenler dahi yapılanlar ışığında izleyebilecekler.