24 Ağustos 2018 tarihinde gösterime giren Crazy Cakes yapımının yayın platformu Cooking Channel. 21 bölümle televizyonda yer edinen yapım 16 Nisan 2019 tarihinde 2. Sezon finalini yapmıştı.

Ülkemizde bir jenerasyonu olsa büyük bir kısmını evlenecek çiftler oluşturacak olan Crazy Cakes isimli televizyon dizi serisi, konsepti ve konusuyla iştah kabartacak bir program. Özellikle de hamur işleri ve pastalara karşı dayanamayanlar için en büyük işkence niteliği taşıyacak. Çünkü, programda Amerika’da faaliyet gösteren pasta ustalarının çılgın pastalarına yer veriliyor.

Çeşitli fırınlara ziyaretler gerçekleştirilerek yansıtılan pasta yapım işlemi, izleyenlerin ağızlarını sulandırmaya yetiyor. Üstelik bu zamana kadar pastalardan ve keklerden mevcut beklentinizi bile arttıracaksınız. Çünkü, programda kimi zaman gerçek boyutlarıyla birebir hayvan kopyaları, kimi zaman da yer çekimine karşı güç gösterisi yapan düğün pastaları yer edinmekte. 

Ülkemizdeki klasik düğün ve nişan pastaları, beyaz kremalı olanlar olup kesim işlemlerinde maketler kullanılsa da Amerikan kültüründe Crazy Cakes kültürünün büyük bir rağbet gördüğü söylenebilir.

Neden Crazy Cakes İzleyesiniz?

Kim ağzının sulanmasına yol açacak bir programı izlerdi? Tabi ki kimse ancak bu program, özellikle kısa süre sonra pasta gerektirebilecek bir etkinlik düzenleyecek kişilerin ufkunu açmak konusunda, gayet başarılı bir seçim olacak. Yani yazın düğününüz, nişanınız ya da kınanız varsa burada Amerika’nın en ünlü pasta şeflerinin elinden çıkan pasta modellerini görebilir, kendi etkinliklerinizde de tasarım olarak yararlanabilirsiniz. Fırıncıların akıl almaz gösterilerine karşı, hamile bireylerin izlenmemesi tavsiye olunuz.

Crazy Cakes 3. Sezon Ne Zaman?

Yapımın 3. sezon prömiyeri 5 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak. Yayın platformu Cooking Channel.