Amerikan dizisi Easy 3. sezon final mi olacak? Easy 3. Sezon ne zaman gösterime girecek? Easy 3. Sezon neden önemli?

Senaryosu ve oyuncu kadrosu, Easy 3. Sezon finali oluşu, diziyi Netflix’in en önemli yapımlarından birisi haline getirmiştir. İlk sezon itibariyle ortalığı kasıp kavurdu. İkinci sezonda da beklentiler yüksek ve yapımın getiri de buna eş değerdi. Kısa sürede Netflix’te en çok izlenenler arasına girmişti. 

Dizinin teması itibariyle komedi işliyor oluşu, yapımlar arasında popülaritesinin de yüksek olmasının en birincil sebebi olarak gösteriliyordu. Özellikle de Easy 3. Sezon onayının alınması, fanları harekete ve tatlı bir telaşa geçirdi. Dizinin her bölümü 30 dakikalık formatta yayınlanmaktaydı.

Easy 3. Sezon çekimlerinin 2018’in haziran ayında start verildiği bilinmekteydi. İlk sezonun 2016 eylülünde ve ikinci sezonunda 2017’nin aralık ayında gösterime girmesi, bütün fanların 2018 kışında yayına gireceğini beklemelerine yol açmıştı.  

Easy 3. Sezon Çıkış tarihi: 10 Mayıs 2019 tarihinde gösterime girerek, büyük bir bekleyişe sebep oldu. Bu durum hikâyenin bitiyor oluşuyla birlikte büyük bir üzüntü yarattı. Ancak fanlar, dizinin şanına yakışır bir şekilde sonlandırılacağını düşünüyor. En azından ilk 2 sezonun yaratmış olduğu etki bu yönde.