Bu yaz için bazı plan fırsatlarını kaçırmış olsanız da Exit Festival hepsini telafi edebilecek türden bir etkinlik olarak öne çıkmakta. Exit Festival alanında temmuz ayının bütün güzellikleri ve Sırbistan\’ın eşsiz dokusunu gözlemleyebileceksiniz .

Etkinlik tam anlamıyla mutsuzluktan Exit Festival yapmak için dizayn edilmiştir. Ana sahnesinde daha çok Rock Müzik türü icra edilmektedir. Festivalde çoklu sahneler de kurulmaktadır. Çok çeşitli bir müzik yelpazesine sahip bulunmaktadır. Punk, HipHop ve Elektronik Dans müziklerine kadar birçok ünlü türden en popüler sanatçılar çağrılmaktadır. Başlı başına mükemmelliğe odaklanılmış olan etkinlikte, kendini kanıtlamak isteyen amatör gruplara da yer vermektedir.


Exit Festival için Geç Değil

Müzik türlerindeki çeşitlilik, çok renkli katılımcı kitlesine sahip olmasını sağlamaktadır. Her müzik kültürüne ait motiflerin yer alması, katılımcıların isteklerini büyük oranda karşılamaktadır. Exit Festival tam tamına 15 farklı sahnede icra edilmektedir. Her geçen yıl artan bir katılıma sahiptir. Etkinlikte ortalama olarak 200’e yakın canlı konser ve toplamda da 300.000 kişilik katılımcı yer almaktadır.  

Exit Festival Programı

Tarihi:4 Temmuz 2019 – 7 Temmuz 2019

Konum: Sırbistan, Petrovaradin, Petrovaradin Kalesi