preloader

Tıbbi Sorumluluk Reddi: 

Hastalook Canlı sağlık yarışması uygulaması için tek bir cihazdan yalnızca bir adet kullanıcı giriş ve üyelik yapabilir. Bu bakımdan yaşanılan aksaklıklarda destek[@]hastalook.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hastalook, vakalar ile öğrenmenizi sağlamasının yanında normal şartlarda saatler sürebilecek türden araştırmalar yapmanızı gerektirerek, ulaşabileceğiniz gelişmeler ve pratikleri kısa sürede sunmaktadır. Üstelik lazım olabilecek her türlü içeriğin erişilebilir ve bir arada olmaları amacı güdülmüştür. İçeriklerin oluşturulmasında teorik bilgilerin daha çok sahada karşılaşılan noktalarıyla eş değer olması sağlanmıştır. Bu durum her alana yönelik olarak kişisel vaka tecrübesinin edinilmesini sağlamaktadır. Ekstradan yaratılmış vaka senaryolarıyla birlikte gerçeklik hissiyatı elde edinilmeye çalışılmıştır. Sistem tarafından sorular dinamik ve kullanıcı odaklı olarak sunulmaktadır. Yer yer sorularda güncellemeler yapılmakta ve gerektiği takdirde ekstra modüllerle senaryolar eklenmektedir. Tam anlamıyla simülasyon yaratabilecek türden bir atmosfer yaratılmasına dair altyapı çalışmaları devam etmektedir. 

Hastalook platformu tamamen bilgi amacıyla bağımsız kurulmuş bir oluşumdur. Yer alan içerikler sadece okuma amacıyladır. Paylaşılan algoritmalar, sağlık bilgileri ve teknikler sadece yetkili sağlık profesyonelleri tarafından uygulanabilir.Sitede yer alan tüm içeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. Sağlık alanı sürekli gelişmekte ve uygulamalarda buna paralel olarak değişmektedir. Sitede yer alan içerikler tamamen bilgilendirici olup, uygulamasında doğabilecek olumsuzluk kullanıcılara aittir. Örnek kullanılan vakalar, resimler ve hikayeler hiçbir kamu kurum ve kuruluşu mahiyetinde olmadığı gibi kişilere de bağlı olmayarak tamamen hayal ürünüdür. Hastalook, vakalar ile öğrenmenizi sağlamasının yanında normal şartlarda saatler sürebilecek türden araştırmalar yapmanızı gerektirerek, ulaşabileceğiniz gelişmeler ve pratikleri kısa sürede sunmaktadır. Üstelik lazım olabilecek her türlü içeriğin erişilebilir ve bir arada olmaları amacı güdülmüştür. İçeriklerin oluşturulmasında teorik bilgilerin daha çok sahada karşılaşılan noktalarıyla eş değer olması sağlanmıştır. Bu durum her alana yönelik olarak kişisel vaka tecrübesinin edinilmesini sağlamaktadır. Ekstradan yaratılmış vaka senaryolarıyla birlikte gerçeklik hissiyatı elde edinilmeye çalışılmıştır. Sistem tarafından sorular dinamik ve kullanıcı odaklı olarak sunulmaktadır. Yer yer sorularda güncellemeler yapılmakta ve gerektiği takdirde ekstra modüllerle senaryolar eklenmektedir. Tam anlamıyla simülasyon yaratabilecek türden bir atmosfer yaratılmasına dair altyapı çalışmaları devam etmektedir. 

Şartlar ve Koşullar

Uygulamayı indirdiğinizde veya kullandığınızda, bu koşullar sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır – bu nedenle, uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez. Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışmanıza izin verilmez ve ayrıca uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve onunla ilgili tüm ticari markalar, telif hakkı, veritabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları hala aittir.

uygulamanın olabildiğince kullanışlı ve verimli olmasını sağlamaya kararlıdır. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya hizmetleri için ücret alma hakkını saklı tutarız. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı size açıkça belirtmeden uygulama veya hizmetleri için asla sizden ücret almayacağız.

Hastalook – Canlı Sağlık Yarışması uygulaması, Hizmetimi sağlamak için bize verdiğiniz kişisel verileri saklar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sistemi tarafından uygulanan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamalarını kaldırma işlemi olan telefonunuzu jailbreak veya root işlemi yapmamanızı öneririz. Telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara / virüslere / kötü amaçlı programlara açık hale getirebilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve Hastalook – Canlı Sağlık Yarışması uygulamasının düzgün çalışmayacağı veya hiç çalışmayacağı anlamına gelebilir.

Uygulama, kendi Hüküm ve Koşullarını beyan eden üçüncü taraf hizmetlerini kullanır.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının Hüküm ve Koşullarına bağlantı

Sorumluluk almayan belirli şeyler olduğunun farkında olmalısınız. Uygulamanın bazı işlevleri, uygulamanın aktif bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Wi-Fi erişiminiz yoksa ve verilerinizin hiçbirine sahip değilseniz, uygulamanın tam işlevsellikte çalışmaması için sorumluluk alamaz. ödenek kaldı.

Uygulamayı Wi-Fi bulunan bir alan dışında kullanıyorsanız, mobil ağ sağlayıcınızla yaptığınız sözleşme şartlarının yine de geçerli olacağını unutmamalısınız. Sonuç olarak, mobil sağlayıcınız, uygulamaya erişirken bağlantı süresi boyunca veri maliyeti veya diğer üçüncü taraf ücretleri için ücretlendirilebilir. Uygulamayı kullanırken, veri dolaşımını kapatmadan uygulamayı kendi bölgeniz (yani bölge veya ülke) dışında kullanırsanız, dolaşım veri ücretleri dahil olmak üzere bu tür ücretlerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. Uygulamayı kullandığınız cihazın faturasını ödeyen kişi değilseniz,

Aynı şekilde, uygulamayı kullanma şeklinizin sorumluluğunu her zaman üstlenemez, yani cihazınızın şarjının dolu olduğundan emin olmanız gerekir – pil biterse ve Hizmetten yararlanmak için açamazsanız, sorumluluğu kabul edemezsiniz. .

Uygulamayı kullanımınızın sorumluluğuyla ilgili olarak, uygulamayı kullanırken, uygulamanın her zaman güncellenmesini ve doğru olmasını sağlamaya çalışsak da, üçüncü taraflara güveneceğimizi unutmamak önemlidir. size bilgi verebilmemiz için bize bilgi verin. tamamen uygulamanın bu işlevselliğine güvenmenizin bir sonucu olarak karşılaştığınız doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bir noktada uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android\’de mevcuttur – sistem gereksinimleri (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz herhangi bir ek sistem için) değişebilir ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. uygulamayı her zaman sizinle alakalı olacak ve / veya cihazınıza yüklediğiniz Android sürümüyle çalışacak şekilde güncelleyeceğine dair söz vermez. Ancak, size teklif edildiğinde uygulamadaki güncellemeleri her zaman kabul edeceğinizi taahhüt edersiniz, ayrıca uygulamayı sağlamayı da bırakabiliriz, ve size fesih bildirimi vermeden herhangi bir zamanda kullanımınızı feshedebilir. Size aksini söylemedikçe, herhangi bir fesih durumunda, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmanız ve (gerekirse) cihazınızdan silmeniz gerekir.

Bu Hüküm ve Koşullardaki Değişiklikler

Zaman zaman Hüküm ve Koşullarımızı güncelleyebilirim. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Bu sayfada yeni Hüküm ve Koşulları yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğim.

Bu şartlar ve koşullar 2020-12-28 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bize Ulaşın

Şartlar ve Koşullarımla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, [email protected] adresinden benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gizliliğiniz bizim için kritik derecede önemlidir. Herhangi reklam, iletişim, dilek öneri ve telif bildirimi için iletişim bölümünden konuyu kısa ve anlaşılır şekilde belirtiniz.
Hastalook şurada bulunuyor:
Hastalook Ankara 06930, Türkiye
1- hastalook.com sitesine bahsi geçen bilgiler tamamen kullanıcıları, bilgilendirmek amaçlı olup, kesinliği hastalook.com tarafından garanti edilmemektedir. Gayri resmi bilgilerden derlenmiş olması doğabilecek her türlü hak kaybından dolayı hastalook.com sorumluluk kabul etmemektedir.

2- hastalook.com sitesine üye olan kullanıcılar sadece oylama işlemine katılım sağlayabilmektedir. Tespit yapımı veya tespit cevaplandırma işlemleri sadece üst izinli kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir.

3- hastalook.com sitesine yer alan tespitlere verilen tespitler, başlı başına gayri-resmi niteliktedir. Bu nedenle herhangi bir kaynakta resmi bilgi şeklinde paylaşımı söz konusu olamaz.

4- hastalook.com sitesinde yapılan tespitler ve yanıtlar kullanıcıların kendi düşünceleri niteliğindedir. Bu sebepten ötürü gelebilecek ya da ortaya çıkacak hak mahrumiyetlerinden dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz

5- hastalook.com sitesinde yer alan yazılar, gönderiler ve resimler tamamen yazanın sorumluluğundadır. Şahısların düşüncelerinden dolayı sitemiz hiçbir sorumluluğu kabul etmekte, gerekli görüldüğü takdirde yasal mercilerle bilgi paylaşımını üstlenmektedir.

6- hastalook.com sitesinde 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” hükümleri geçerli durumdadır.

7- hastalook.com sitesinde tespit yapan ve tespitlere cevap veren tüm kullanıcılar şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

8. hastalook.com sitesinde kullanıcılar bazı aktivitelerinden dolayı puanlandırılmakta ve akçe kazanımı sağlamaktadırlar. Belli bir akçe oranı site yöneticilerince karar kılındığında değiştirilip, güncellenip veya tamamen gözden çıkarılabilmektedir.

9. hastalook.com’un her türlü materyal, tespit ve cevap konusunun yanında üyelik bilgileri bakımından ya da gizlilik politikasını tamamen ele alarak değişikliğe gitme hakkı saklı bulunmaktadır.

Web sitemizi kullanırken toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Hastalook’un politikasıdır. Bu Gizlilik Politikası, https://www.hastalook.com (bundan sonra, “biz”, “biz” veya “https: / için geçerlidir. /www.hastalook.com “). Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve Web Sitesi aracılığıyla sağlayabileceğiniz kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri korumaya kararlıyız. Web sitemizde hangi bilgilerin toplanabileceğini, bu bilgileri nasıl kullandığımızı ve bilgileri hangi durumlarda üçüncü şahıslara ifşa edebileceğimizi açıklamak için bu gizlilik politikasını (“Gizlilik Politikası”) kabul ettik. Bu Gizlilik Politikası sadece Web Sitesi aracılığıyla topladığımız bilgiler için geçerlidir ve diğer kaynaklardan gelen bilgi toplamalarımız için geçerli değildir.

Bu Gizlilik Politikası, Web Sitemizde yayınlanan Şartlar ve koşullar ile birlikte, Web Sitemizi kullanımınızı düzenleyen genel kural ve politikaları ortaya koymaktadır. Web sitemizi ziyaret ederken yaptığınız faaliyetlere bağlı olarak, ek şartlar ve koşulları kabul etmeniz istenebilir.

Web Sitesi Ziyaretçileri

Çoğu web sitesi operatörü gibi, Hastalook, web tarayıcılarının ve sunucularının genellikle tarayıcı türü, dil tercihi, yönlendiren site ve her ziyaretçi isteğinin tarihi ve saati gibi kişisel olarak tanımlayıcı olmayan bilgileri toplar. Hastalook’un kişisel olmayan bilgileri toplamadaki amacı Hastalook’un ziyaretçilerinin web sitesini nasıl kullandığını daha iyi anlamaktır. Zaman zaman Hastalook, kişisel olarak tanımlayıcı olmayan bilgileri, örneğin web sitesinin kullanımındaki eğilimler hakkında bir rapor yayınlayarak, toplu olarak yayınlayabilir.

Hastalook ayrıca oturum açan kullanıcılar ve https://www.hastalook.com blog yazılarına yorum yapan kullanıcılar için İnternet Protokolü (IP) adresleri gibi kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler toplar. Hastalook, aşağıda açıklandığı şekilde kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri kullandığı ve açıkladığı koşullar altında yalnızca giriş yapmış kullanıcı ve yorumcu IP adreslerini açıklar.

Kişisel Olarak Tanımlayıcı Bilgilerin Toplanması

Hastalook’un web sitelerini ziyaret eden bazı ziyaretçiler, Hastalook’la kişisel olarak tanımlayıcı bilgi toplamalarını gerektiren şekillerde etkileşime girmeyi seçer. Hastalook’un topladığı bilgilerin türü ve türü etkileşimin yapısına bağlıdır. Örneğin, https://www.hastalook.com adresindeki bir bloga kaydolan ziyaretçilerden bir kullanıcı adı ve e-posta adresi girmelerini rica ediyoruz.

Güvenlik
Kişisel Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin% 100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Bilgilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmak için çaba sarf etsek de, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Reklamlar
Web sitemizde görünen reklamlar, çerezleri ayarlayabilecek reklam ortakları tarafından kullanıcılara ulaştırılabilir. Bu çerezler, reklam sunucusunun, siz veya bilgisayarınızı kullanan diğer kişilerle ilgili bilgileri derlemek için size bir çevrimiçi reklam gönderdiklerinde bilgisayarınızı tanımasını sağlar. Bu bilgi, reklam ağlarının, diğer şeylerin yanı sıra, sizin için en çok ilgi çekeceğine inandıkları hedefli reklamlar yayınlamasına olanak tanır. Bu Gizlilik Politikası, çerezlerin Hastalook tarafından kullanılmasını kapsar ve çerezlerin reklam verenler tarafından kullanılmasını kapsamaz.

Dış Sitelere Bağlantılar
Hizmetimiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen dış sitelere bağlantılar içerebilir. Bir üçüncü taraf bağlantısını tıklarsanız, o üçüncü tarafın sitesine yönlendirilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin Gizlilik Politikası ve şartlar ve koşullarını incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Üçüncü taraf sitelerin, ürünlerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve sorumluluk almayız.

Https://www.hastalook.com, yeniden pazarlama için Google AdWords’ü kullanıyor
Https://www.hastalook.com, üçüncü taraf web sitelerinde (Google dahil) sitemize önceki ziyaretçilere reklam vermek için yeniden pazarlama hizmetlerini kullanır. Sitemizde bir görevi tamamlamayan önceki ziyaretçilere, örneğin bir sorgulama yapmak için iletişim formunu kullanarak reklam vermemiz anlamına gelebilir. Bu, Google arama sonuçları sayfasındaki bir reklam veya Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki bir site olabilir. Google dahil olmak üzere üçüncü taraf satıcılar, birinin geçmiş ziyaretlerine dayanarak reklam sunmak için çerezleri kullanır. Elbette toplanan veriler kendi gizlilik politikamıza ve Google’ın gizlilik politikamıza uygun olarak kullanılacaktır.
Google Reklam Tercihleri ​​sayfasını kullanarak Google’ın size nasıl reklam vereceği ile ilgili tercihler belirleyebilirsiniz. 

Gizlilik Politikası

Hastalook – Canlı Sağlık Yarışması uygulamasını ücretsiz olarak geliştirdi. Bu HİZMET ücretsiz olarak sağlanmaktadır ve olduğu gibi kullanılması amaçlanmıştır.

Bu sayfa, herhangi birinin Hizmetimi kullanmaya karar vermesi durumunda Kişisel Bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarım hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek için kullanılır.

Hizmetimi kullanmayı seçerseniz, bu politika ile ilgili bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Topladığım Kişisel Bilgiler, Hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanılıyor. Bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında açıklananlar dışında kimseyle kullanmayacağım veya paylaşmayacağım.

Bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler, bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe adresinden erişilebilen Şartlar ve Koşullarımızdakiyle aynı anlamlara sahiptir.

Bilgi Toplama ve Kullanma

Daha iyi bir deneyim için, Hizmetimizi kullanırken, bize telefon kimliği, e-posta, şifre dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere belirli kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sağlamanızı isteyebilirim. İstediğim bilgiler cihazınızda saklanacak ve hiçbir şekilde tarafımdan toplanmayacaktır.

Uygulama, sizi tanımlamak için kullanılan bilgileri toplayabilecek üçüncü taraf hizmetlerini kullanıyor.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının gizlilik politikasına bağlantı

Günlük Verileri

Hizmetimi her kullandığınızda, uygulamada bir hata olması durumunda, telefonunuzda Günlük Verileri adı verilen veri ve bilgileri (üçüncü taraf ürünler aracılığıyla) topladığımı size bildirmek isterim. Bu Günlük Verileri, cihazınızın İnternet Protokolü (\”IP\”) adresi, cihaz adı, işletim sistemi sürümü, Hizmetimi kullanırken uygulamanın yapılandırması, Hizmeti kullanımınızın saati ve tarihi ve diğer istatistikler gibi bilgileri içerebilir. .

Kurabiye

Çerezler, genellikle anonim benzersiz tanımlayıcılar olarak kullanılan az miktarda veri içeren dosyalardır. Bunlar, ziyaret ettiğiniz web sitelerinden tarayıcınıza gönderilir ve cihazınızın dahili belleğinde saklanır.

Bu Hizmet, bu \”çerezleri\” açıkça kullanmaz. Ancak uygulama, bilgi toplamak ve hizmetlerini iyileştirmek için \”çerezler\” kullanan üçüncü taraf kod ve kitaplıkları kullanabilir. Bu çerezleri kabul etme veya reddetme ve cihazınıza bir çerez gönderildiğinde bunu bilme seçeneğiniz vardır. Çerezlerimizi reddetmeyi seçerseniz, bu Hizmetin bazı kısımlarını kullanamayabilirsiniz.

Servis sağlayıcıları

Aşağıdaki nedenlerle üçüncü taraf şirketleri ve kişileri istihdam edebilirim:

  • Hizmetimizi kolaylaştırmak için;
  • Hizmeti bizim adımıza sağlamak için;
  • Hizmetle ilgili hizmetleri gerçekleştirmek için; veya
  • Hizmetimizin nasıl kullanıldığını analiz etmemize yardımcı olmak için.

Bu Hizmetin kullanıcılarına, bu üçüncü tarafların Kişisel Bilgilerinize erişimi olduğunu bildirmek istiyorum. Bunun nedeni, kendilerine verilen görevleri bizim adımıza yerine getirmektir. Ancak, bilgileri başka bir amaçla açıklamamak veya kullanmamakla yükümlüdürler.

Güvenlik

Bize Kişisel Bilgilerinizi sağlama konusundaki güveninize değer veriyorum, bu nedenle bunları korumak için ticari olarak kabul edilebilir yöntemler kullanmaya çalışıyoruz. Ancak internet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin% 100 güvenli ve güvenilir olmadığını ve mutlak güvenliğini garanti edemeyeceğimi unutmayın.

Diğer Sitelere Bağlantılar

Bu Servis diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Üçüncü taraf bir bağlantıya tıklarsanız, o siteye yönlendirileceksiniz. Bu harici sitelerin benim tarafımdan işletilmediğini unutmayın. Bu nedenle, bu web sitelerinin Gizlilik Politikasını incelemenizi şiddetle tavsiye ederim. Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değilim ve sorumluluk üstlenmiyorum.

Çocukların Gizliliği

Bu Hizmetler 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmez. 13 yaşın altındaki çocuklardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri bilerek toplamıyorum. 13 yaşın altındaki bir çocuğun bana kişisel bilgi verdiğini fark edersem, bunu derhal sunucularımızdan silerim. Ebeveyn veya veli iseniz ve çocuğunuzun bize kişisel bilgi verdiğini biliyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin, böylece gerekli işlemleri yapabileyim.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebilirim. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfada yayınlayarak her türlü değişikliği size bildireceğim.

Bu politika 2020-12-28 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bize Ulaşın

Gizlilik Politikam ile ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, [email protected] adresinden benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.