Hastalook medikal pratik simülasyonu kullanıcıların teorik sağlık bilgilerini, saha ve vaka deneyiminde pekiştirmeleri amacıyla kurulmuştur. Yer alan pratikler ve materyaller konusunda güncellemeler halen devam etmektedir. Nitekim Tıp dünyası büyük değişimler yaşamakta ve bazı bilgiler güncelliğini yitirebilmektedir. Fakat buna rağmen oynanacak bir pratikle sahada karşılaşma oranınız bulunan vakalarda başarı oranını arttırmanız faydalı olacaktır.

Hastalook Akıllı Telefonlar Tabletler ve Televizyonlarda Erişilebilir!

Sahip olunan teknoloji itibariyle ister uygulama olarak cihazlarınıza yükleyebilir isterseniz de çevrimiçi olarak internet adresinden yararlanabilirsiniz. Şayet elinizin altında bulunması ve yaşanabilecek internet kesintilerinden olumsuz etkilenmemek için uygulama olarak yüklemeniz tavsiye edilmektedir. Üstelik yükleme esnasında depolama alanı yok gibi bir ibareyle yüksek oranda karşılaşmayacaksınız. Çünkü uygulama dizaynında pratiklik ve kullanışlılık ön planda tutulmuştur.

Hastalook Yükleme Adımları

Android Cihazlara Yükleme

Cihazlarınızdan giriş yaptığınız takdirde hafif aşağıya kaydırdığınızda çıkan;

Açılır pencereden Yükle demeniz ve icabında gereken onaylamaları yapmanızı takiben uygulama cihazınıza kısa süre içinde yüklenecektir. Çıkmadığı durumlarda

hastalook android yükleme 2
ana ekrana ekle
ana ekrana ekle

İOS Cihazlara Yükleme Adımları

Bilgisayara Yükleme

hastalook anasayfa