Hoş Geldin!Sitemizde çerezler bulunmaktadır. Gizliliği kabul ettiğiniz takdirde kullanım sağlayınız.

Kategorilere Göz At

  • Sağlık 16 soru Sağlık kategorisinde, kullanıcılar birbirleriyle sağlık konusunda istişareler yapabilir, ciddi konularda tespitlerini paylaşabilir ve birbirlerine tavsiyelerde bulunabilirler.
  • Teknoloji 35 soru En son teknoloji trendlerini takip edebilir veya eleştirmek ya da tespitlemek istediğiniz gelişmelerden bahsedebilirsiniz.
  • Spoiler 43 soru Bu kategoride diziler ve filmler hakkındaki gelişmeler, görüşler, insanların gözlerinden kaçırabileceği detaylar ya da geri bildirimlerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Zamazingo 13 soru Zamazingo kategorisi, artık zurnanın zırt dediği yerlerin tespitinde ayrıca diğer kategorilere uymayan bütün mizahi sosyal paylaşımların meskeni konumundaki bir nevi çöplüktür.

© Copyright 2019 Hastalook

Dizi, Film Spoilerları, sağlıklı yaşam kılavuzları, teknolojinin insanoğluna bahşettiği yenilikler ve bu nedir? ne katar? neden kullanılmalı? gibi tabuları yepyeni bir fikir süzgecinden geçirebileceksiniz. Oluşumun temellerinde aynı görüşten insanların bir araya toplanılması gözetilmemektedir. Her türlü görüş, eğer ki desteklenecek kadar benimsenmişse kabul edilebilirdir. Üstelik tespitlerle birlikte, gündemden kopmaz ve güncel akımlardan da haberdar olabilirsiniz. Aklınızdaki Paramedik Nedir?, Yabancı Numara Alma, Yapay Zeka gibi uç, şunu yapınca şu oluyor ya da şu dizinin yeni sezonu ne zaman? ve hangi kanalda? gibi sığ konularda oluşan sorulara cevaplar arayabilirsiniz. Fikrinizin, güçlü olduğunu düşünüyorsanız savunabilir ya da kararsız kalırsanız, ölçüp tartabilirsiniz. Oluşum yepyeni alanlarda yazılar yazmaya gayret göstermekte ve birçok konuyu yerli internet kullanıcısına ilk sunan olmayı beklemektedir. Bilgi günümüz imkanlarıyla ucuz olsa da halen ulaşmak kolay değildir! Gündem hızlı bir şekilde değişmekte ve saniyeler içinde çok farklı olaylar, facialar ya da skandallar gözlemlenmektedir. Hastası olacağınız konular ve kendi hastalığınızı paylaşacağınız anılarla birlikte, Hastalook iki felsefeyi kapsıyor.

Hastalook Yay

Hastalook Kap

...