free html website templates

                                                           Arınmaya Ne Dersin?

Gündemde yer edinen ya da yer edinmesi gereken, her türlü dizi, film, video ve içerik hakkındaki akımlar. Kendisiyle alakalı konuşulanlar, söylentiler, şaşırtan durumlar ya da takipçileri için önem arz edecek gelişmeler yer almaktadır. Hasta yapan yapımlar yerine daha çok kendinize bir şeyler katacak eserlere yönelmeniz, amaçlanmaktadır.

Yaşamın vazgeçilmez durumlarından birisi de sağlık ve sağlığı etkileyebilecek problemlerdir. Hastalar, bu kanal altında, diğer hastaların sağlığına değer katacak, kendilerinin denemiş oluduğu bilgileri, yöntemleri ve başarı öykülerini paylaşabilmekteler. Günümüz sağlık akımları takip edilebilmektedir. Ancak bütün bu yöntemler, sadece hekiminize danışmak isteyeceğiniz bilgiler niteliği taşıyıp, tıbbi tedavi ve yöntem amacı gütmemektedir. 

Her türlü teknoloji yenilik, haber, eleştiri, inceleme ve teknojik tespitler, diğer kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla paylaşılmaktadır. Teknolojik gelişim, insanlık adına es geçilemez bir kanaldır ve insanlığın geleceğini kendisinin çizeceği sabit fikirdir. Hayal dünyanızdaki teknolojik fikirleri gözlemleyibilir ya da gelecekte ne gibi teknolojilerle tanışabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Diğer taraftan, tespitlerinizle teknolojilerin ne boyutlara gelebileceğini münazara edebilirsiniz.

Hayatın içinde bazı şeyler vardır ki tek bir kanala indirgemeniz beklenilemeyecektir. Zamazingo kategorisi, ıvır zıvırdan çok tek bir kanal ile sınırlandırılmayacak, her türlü gezi, festival, yaşam stili ya da hayatın içinden ögeleri barındırmaktadır. Diğer üç kanala eklemeyi mantıklı bulmadığınız, tespitleri bu kanal aracılığıyla yayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hastalook-Nedir?

Hastalook, alanında kendine güvenen kullanıcıların çeşitli tespitlerde ve bilgilendirmelerde bulunduğu, tam amacı doğru bilgi olan kullanıcıları, internetin hastalık yayan dinamizminden kurtarmaya çalışan bir sosyal paylaşım platformudur. 

Ne-Yapar?

İnternet kullanıcılarının, arama tahminlerini önceden empoze edilmelerine kayıtsız kalmayarak, kısa sürede ulaşabilecekleri bir mecra yaratmayı amaçlayan platform, diğer taraftan da tespitlerin eleştirilmesini gerekli kılarak, konuların pekiştirilmesini ve bambaşka alanlara yol alınmasını sağlar.

Üyelik-Kriterleri?

140-160 karakterle, kendinizi ifade etmenizi beklemiyoruz ya da size ait olmayan düşünceleri paylaşmanızı istemiyoruz. Her paylaşımınızla okuyucuları doyurabileceğinize inanıyor ya da kendi fikirlerinizi, diğer fikirlerin yanında sonuna kadar savunabileceğinizi tahmin ediyorsanız, aramıza katılabilirsiniz.

Ne-Katar?

En son akımlara yabancı kalmamanızı, gündemde yer eden karmaşadan çok keşfedilmemiş konularda bir adım daha öne geçmenizi sağlamayı hedefliyor, bu yolda büyük yatırımlar ve özverili çalışmalar yürütüyoruz. 

Misyon

Sanal dünyada her gün ortaya çıkan akımları, kimi zaman sadece Look'lamakla yetinyor kimi zaman da Hasta olabiliyorsunuz. Platform amaç itibariyle, kötü fikirlere kapılmamanızı amaç olarak güderek, fikirlerinize başka açılardan da bakabilmenizi sağlıyor. 

Fikir Bul!

Her türlü tespitten yola çıkarak,
gelişmeler hakkında fikir edinebilirsin.

Başkalarını Tebrik Et!

Hastası olduğun tespitlerde,
başkalarını tebrik ederek motive
edebilirsin.

Hastalıktan Kurtul!

Bir şey katmayacağını inandığın,
fikirlerden kurtul ya da evrilt.