La Casa De Papel 3. Sezon Ne zaman? La Casa De Papel 3. Sezon hangi platformda? La Casa De Papel 3. Sezon’da Nesrin Cavadzade oynayacak mı? La Casa De Papel 3. Sezon Hakkında hemen hemen her şey..

La Casa De Papel ilk 2 sezonuyla birlikte, tüm dünyada hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip oldu. Dizinin İspanyol menşeili olması bile popülerliğinin geride kalmasının önüne geçti. Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkede, milyonlarca La Casa De Papel hayranı ortaya çıktı. Milyonların benimsediği bir dizi olması, popülerliği ve beklentileri de bir hayli arttırdı. Hatta diziden etkilenen bazı kötü niyetli kişiler, senaryoya sadık kalarak başarısız soygun girişimlerine imza atmaya çalıştılar. La Casa De Papel 3. Sezon bomba etkisi yaratacağa benziyor. Dizi ilk gösterimini 2 Mayıs 2017’de yapmıştır. Kısa bekleyişin ardından 23 Kasım 2017’de peşine ikinci sezon final yapmıştı. İlk bölümünden itibaren sokakta başladığını belli eden dizinin, uzun yıllar devam etmesi öngörülmektedir. Bu nedenle 3. Sezon onayının alınması büyük bir şaşkınlık yaratmadı.

Geçtiğimiz günlerde La Casa De Papel 3. Sezon’a ait tanıtım videosu yayınlandı. Üstelik sonraki sezonda ülkemizin gururu Nesrin Cavadzade’nin İstanbul rolünde oynayacak olması heyecanları iki kat daha fazla arttırdı. Dizinin resmi kanallar aracılığıyla yayınlanan duyurusunda 19 Temmuz 2019 yılında yayınlanacağı yayın platformunun değişmeden Netflix olacağı belirtildi.