One Day at a Time ve Friends From College gibi şovların iptali Mr. Iglesias, sitcomunun önünü açtı.Netflix platformunda aboneliğe sahip kullanıcıları, kahkaha tufanından geri bırakmamak için yaratıldı. Kulislerde konuşulanlara göre yapımın, büyük bir sükse yaratamayacağı düşünülüyor. 1. sezonun çok olumlu Mr.Iglesias yorumlarına konu olacağı düşünülüyor.

Mr. Iglesias Kimdir?

Iglesias adındaki karakter, Mr. Iglesias adından da anlaşılacağı üzere, hikayemizin kahramanıdır. Amerikan yapımı sitcom projesinde, bizlere daha çok şişman ama sempatik bir hava yaşatacaktır. Üstelik, kendisini Kevin Hench gibi nadide bir oyuncu temsil edecektir.

Dizi severler, özellikle de ılımlı tavrına karşı tam bir Gabriel Iglesias aşığı oldular. Komedyen karakter, dizideki yazarlar arasında yer almasa da üst düzey yapımcı pozisyonunda bulundu. Bizde de benzer bir Recep İvedik emsali beklentisi yarattı fakat eline su dökemedi.

Mr. Iglesias, son derece kaba ancak bir o kadar da sevimli bir lise öğretmenidir. Karşısında ciddi kalabilmek son derece zor olsa da kendi alanında saygı duyulması gereken bir pozisyona sahiptir. Bu kadar şeker gibi bir öğretmenin öğrencileri nasıl olur derseniz, tek bir kelimeyle tanımlamak yerinde olacak ve zamanınızdan tasarruf sağlayacaktır: Uyumsuzlar! Fakat her şeye rağmen, idealist öğretmenleri onlarda herkesin göremeyeceği boyutlarda başarı potansiyeli görecek, kahkahalar bardaktan boşalırcasına yağacak…


Mr. Iglesias Ne Zaman Başlıyor?

21 Haziran 2019 tarihinde başlayan yapıma, Netflix akış platformundan erişilebilmektedir.