Bu yaz kafanızı yaşayabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz Ozora Festival planı yapabilirsiniz. Ozora Festival mistik dokusuyla beraber, maneviyatınızı üst noktalara çıkaracaktır. 

Gençlerin, yoğun talep göstermiş olduğu Ozora Festival, her sene görkemli sahnelere yer vermektedir. Festivalde elektronik müzik ve psychedelik türden müzik yayınları yapılmaktadır. Ozora Festival, özünde insan ile doğa ilişkisini temel almaktadır. Festivalde kullanılan bütün motiflerde, varoluş ve doğanın uyumu yansıtılmaya çalışılmaktadır. Müziklerin, çeşitli koreografiler eşliğinde lanse edilmesi, katılımcıların içsel huzuru yakalamalarına büyük bir avantaj sağlamaktadır.

\"ozora

Ozora Festival Uçmayı Sevenleri Ağırlıyor

Festival, 6 farklı müzik sahnesine sahip durumdadır. Katılımcılarını, doğaya karşı nasıl davranmaları gerektiği konusunda bilinçlendirme faaliyetleri yürütülmektedir. Sıkıntılardan uzaklaşmak ve yemyeşil doğada içsel huzurunu sağlamak, normal festival alanlarının aksine daha fantastik temalarda bulunmak isteyen katılımcılar gönül rahatlığıyla katılım sağlayabilirler.

\"ozora\"/

Ozora Festival Detaylar

Tarihi:29 Temmuz 2019 ila 4 Ağustos 2019

Konum: Macaristan, Dádpuszta, Ozora,