Hastalar için kullanışlı olan Philips Simply Go Mini Oksijen olarak önerebileceğiniz bir marka ya da tür bulunmakta mı? En bilindik ve popüler olan cihazlar neler sunmaktadır?

Philips firmasının ileri teknoloji ve yüksek mühendislik kullanmış olduğu Philips SIMPLY GO Mini , kullanım kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen cihazlardan biri olmaktadır. Cihaza sahip olan kullanıcılar hem evde hem de seyahat ederken, konforlu bir şekilde oksijen ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Özellikle %96’ya kadar oksijen üretim kapasitesine sahip olması, fazla sayıda tercih edilmesinin bir diğer nedenidir. Üstelik 43 dB’lik ses şiddetinin altında çalışarak hafif uykunuzu bile bölmeyecektir. Bu tip cihazlarda kullanıcılar genellikle ağırlığından şikâyet etmektedir. Oysaki ürünümüz sadece 4 kg ağırlığındadır. Yani yanınızda taşıdığınızda bir çantadan ötesini hissetmeyeceksiniz. Ayrıca dört bataryası aracılığıyla 14 saat ’e ulaşana denk kesintisiz çalışmaktadır. Bunun yanında 2 ila 3 saat arasında bataryaları tamamen şarj edilebilmektedir. 

Philips Simply Go Mini

Philips Respironics SimplyGo Taşınabilir Oksijen Konsantratörü, cihazının kullanıcılarına sunduğu en büyük artılardan biriside yüksek oksijen sağlayabilme kapasitesidir. Dakikada 2 litreye kadar oksijen ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Kolay kullanım sağlanması amacıyla arayüzü, olabildiğince sade tutulmuştur. Bu özelliğinden dolayı her tip hasta kullanımına uygundur. 

Cihaz bünyesinde üç farklı mod bulundurmaktadır.

  1. Atım Modu: Bu modda cihaz, nefes alışverişinizi saptamakta ve oksijen aktarımını ihtiyacınız olduğu kadar sunmaktadır.
  2. Sürekli Akış Modu: Dakikada 0,5 ila 2 lt olarak kademeli olarak kesintisiz oksijen aktarımı sağlar.
  3. Uyku Modu: Tamamen uykunuz için tasarlanmış modtur. Geceleri, sürdürülmekte olan nefes alımını daha fazla hissedebilmek amacıyla cihaz arttırılmış duyarlılık seviyesinde çalışmaktadır. Kısa bir süre dâhi nefes almanızı hissedemezse, otomatik algoritması sayesinde en son tercih edilen sürekli akış moduna geçiş yapacaktır.

Philips Simply Go Mini Kapsamında Sunulan Malzemeler

Ürün satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz durumda, etkili kullanım sağlayabilmeniz için paket kapsamında yardımcı materyallere de sahip olabilmektesiniz. AC ve DC güç adaptörleri, kullanım kılavuzu ve şarj özellikli Lityum iyon pilleri de ürüne ilave ederek çoğu müşteriye sunulmaktadır.