\"Psychic

Hikaye tamamen Psychic Kids yani Psişik Çocuklar olarak bilinen, 10 yıl öncesinden keşfedilmiş çocukları ele alacaktır. Çocuklar, bu süre zarfında normal insanlarda pek bulunmayan olağanüstü yeteneklerini artık kontrol edebilmek ve güçlerinin kronikleşmesini sağlamak için mücadele edecekler. Bu durum kendilerinin hayat gidişatlarını da büyük oranda etkileyecektir. 8 bölümde, birbirinden harika ve farklı yeteneklere sahip orijinal çocuklar kullanılacaktır.

Yeni nesil çocuklar, psişik yeteneklerini bir adım öteye taşımak için birbirleriyle ve iradeleriyle yarışacaklar. Psychic Kids paranormal yeteneklerini kontrol atlına almaları, kendilerine muazzam armağanlar da kazanacaklar. Öte taraftan aileleriyle de vakit geçirmelerine izin verilerek, motivasyonları sağlanacak.

Psychic Kids Karakterler


  • Saylor isimli karakter, kendisinin sürekli olarak izlendiğini hissetmektedir. Yani normal yaşamında her anında yanında birinin olduğu hissiyatına sahiptir. Ancak ortak bunu bir problem olmaktan öteye taşımaya çalışacaktır.
  • Ethan da bazı ailesel konulara karşı endişelidir. Bu endişelerinin altında yatan etmenler, kolay kolay fark edilmeyecektir.
  • Kendyll, ruhları görebildiğini ve bu konuda yaşadığı korkuları paylaşacaktır. Sürekli olarak hayaletlerle kafayı bozan karakterin üzerinde bembeyaz bir elbise ve kan lekelerinin olması duruma fazlasıyla ciddiyet katmaktadır.

Kanal tarafından paylaşılan Psychic Kids tanıtım görüntülerinde yalnızca 30 saniyelik ön izlemeler kullanılmıştır. Bu zamana kadar psişik yeteneklerinden korkan çocukların, bu yeteneklerini nasıl kontrol altına alabileceklerine cevaplar arayacaklar. OG her alanda kendilerine destek olacak ve atmosferin daha kolay yansıtılabilmesi adına, kapkaranlık loş ortamlar tercih edilecektir.


Psychic Kids Nerede ve Ne Zaman İzlenir?


Psychic Kids yepyeni sezonuyla birlikte 21 Ağustos 2019 tarihinde sadece A&E kanalında yayınlanacaktır.